Teleskoper, kikkerter, mikrosoper m.m, 26032

Auktionsinfo
Sted

Auktionen slutter

8. februar 2026 20:00

EFTERSYN

I vores eftersyn, ud- & indleveringstid

Udlevering

Tirsdage fra kl. 16.00-17.30 og fredage fra kl. 13.00-16.00

Meade LXD75 teleskop

Meade LXD75 computerstyret teleskop med stativ. Kontravægt til stativ mangler. Teleskopet er ikke testet og vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-001
Auktionshuset
50 DKK
Nuværende bud

Bresser Skylux NG teleskop

Bresser Skylux NG teleskop. 700/70 mm. Sigtekikkert mangler antageligt. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-002
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Meade ETX-70 teleskop

Meade ETX-70 teleskop, computerstyret. Montering til okular er med rep. Ikke professionelt udført. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-003
Auktionshuset
50 DKK
Nuværende bud

Meade ETX-70 teleskop

Meade ETX-70 teleskop, computerstyret. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-004
Auktionshuset
50 DKK
Nuværende bud

Teleskop 700/60

Teleskop 700/60 Umiddelbart funktionsdueligt, men vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-005
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Teleskop 700/60

Teleskop 700/60 kun derlvis samlet. Umiddelbart funktionsdueligt, men vi garanterer ikke for mangler og funktionaliteten.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-006
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Bresser 8x60 kikkert

Bresser 8x60 kikkert i armygrøn. Fremstår med minimale brugsspor.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-007
Auktionshuset
50 DKK
Nuværende bud

Bresser 10x50 kikkert

Bresser 10x50 kikkert med mindre brugsspor.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-008
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Bresser 10x50 kikkert

Bresser 10x50 kikkert. Fremstår med mindre brugsspor.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-009
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Royal 20x65 kikkert

Royal 20x65 kikkert. Ældre model med læderetui. Bærerem senere monteret.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-010
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Cree LED stavlygte model RY610

Cree LED stavlygte model RY610. Minimale brugsspor.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-011
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Cree LED stavlygte model OWK701

Cree LED stavlygte model OWK701. Minimale brugsspor.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-012
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Bresser Biolux AL 20x - 1280x mikroskop

Bresser Biolux AL 20x - 1280x mikroskop med diverse tilbehør. Transportkasse af træ medfølger. Vi garanterer ikke for funktionalitet og eventuelle mangler.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-013
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Bresser LCD Micro 40x-1600x mikroskop

Bresser LCD Micro 40x-1600x mikroskop med lærreds transporttaske og diverse udstyr. Vi garanterer ikke for funktionaliteten og eventuelle mangler.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-014
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Focus spotting scope 80 mm.

Focus spotting scope 80 mm. 50x. Ligger i original kasse.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-015
Auktionshuset
50 DKK
Nuværende bud

Bresser Skylux EL teleskop 45x - 337,5x

Bresser Skylux EL teleskop 45x - 337,5x. Komplet med stativ m.m. Vi garanterer ikke for eventuelle mangler og funktionalitet.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-016
Auktionshuset
50 DKK
Nuværende bud

Bresser digital natkikkert 5 x 50

Bresser digital natkikkert 5 x 50. Fremstår med brugsspor. silikone-overflade er fedtet. Lille smule korrosion i batterihus. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-017
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Ubk. fabrikat, teleskop med stativ

Ubk. fabrikat, teleskop med stativ. Silikonebelægning på teleskop slidt. Trefod med defekt.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-018
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Reservedele til teleskoper

Reservedele til teleskoper. Teleskopdele, okularer stativdele m.m. Mange dele.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-019
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Bresser 10x50 kikkert

Bresser 10x50 kikkert. I original embalage. Minimale brugsspor.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-020
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Bresser 10x50 kikkert

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-021
Auktionshuset
50 DKK
Nuværende bud

Bresser 10x50 kikkert

Bresser 10x50 kikkert med transporttaske. Mindre brugsspor.

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-022
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Bresser 10x50 kikkert

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-023
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Bresser 10x50 kikkert

Kategori: Sport & fritid
Vare nr. 26032-024
Auktionshuset
0 DKK
Nuværende bud

Bliv informeret om de nyeste auktioner direkte i din indbakke.

img

Vi sælger lidt af det hele

  • 10.000 følgere på Facebook
  • 17.950 oprettede brugere
  • 7.405 nyhedsbrev brugere
  • 500-2000 varenumre pr. uge
  • 70-95 % salg pr. auktion

Vi sælger lidt af det hele, og vi ser frem til mange kommende auktioner!

eye

Gennemsigtig køber gebyr

delivery

Afhentningsmuligheder

auction

Din auktionspartner