Oprydning Højer, 26028

Auktionsinfo
Sted

6280 Højer

Auktionen slutter

25. januar 2026 20:30

EFTERSYN

Ingen

Udlevering

Tirsdag den 27.01.26 mellem 15.30-17.00

Læssegrej

Ingen

Fritz Hansen ICE stole med armlæn ( 7)

Fritz Hansen ICE stole med armlæn 7 stk. Af Kasper Salto design i sort med sort tekstil betræk. Med brugsspor og enkelte pletter. Brugte

Kategori: Kontorartikler & Inventar
Vare nr. 26028-001
6280 - Højer
500 DKK
Nuværende bud

Fritz Hansen ICE stole uden armlæn (2)

Fritz Hansen ICE stole uden armlæn 2 stk. Af Kasper Salto design i sort. Med brugsspor og brugte

Vare nr. 26028-002
6280 - Højer
50 DKK
Nuværende bud

Sennheiser Impact trådløs headset med mikrofon

Sennheiser Impact trådløs headset med mikrofon. Ikke afprøvet. Med brugsspor og brugt.

Vare nr. 26028-003
6280 - Højer
50 DKK
Nuværende bud

Arkivskabe (2)

Arkivskabe 2 stk, mørkebrune med metal jalousi låger. Måler 84,5 x 43 x 95 høj. Uden nøgler og med brugsspor.

Vare nr. 26028-004
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Arkivskabe (2)

Vare nr. 26028-005
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Arkivskabe (2)

Vare nr. 26028-006
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Arkiv reoler/skabe (3)

Arkiv reoler/skabe 3 stk, mørkebrune med skydelåger. Med hylder og med et ekstar rum/boks med nøgle. Måler 160 x 43 x 1,17 høj. Har hjul. Med nøgler til alle og med brugsspor.

Vare nr. 26028-007
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Stielow SESAM 1 Electric Letter Opener

Stielow SESAM 1 Electric Letter Opener - fra Microelectronic. Brugt

Vare nr. 26028-008
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Projektor BenQ

Projektor BenQ. Brugt

Vare nr. 26028-009
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Håndaftørringsholder, Katrin (6)

Håndaftørringsholder sorte, Katrin 92025, 6 stk. Ubrugte

Vare nr. 26028-010
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Poseholdere (15)

15 stk poseholdere, fra Ikea. Ubrugte

Vare nr. 26028-011
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Frankeringsmaskine

Frankeringsmaskine

Vare nr. 26028-012
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Kopimaskine Kyocera, Taskalfa 3050ci

Kopimaskine Kyocera, Taskalfa 3050ci. Med ekstra kasette til ekstra kapacitet. Ikke afprøvet og brugt

Vare nr. 26028-013
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Billede med ramme

Billede med ramme med "Doors of Rømø". Måler 60 x 81. Brugt

Kategori: Familie
Vare nr. 26028-014
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Sidebord i sort med kakler

Sidebord i sort med kakler. Måler 62 x 37,5 x 45 høj. Brugt

Kategori: Familie
Vare nr. 26028-015
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Verdenskort med flag i ramme

Verdenskort med flag i ramme. Måler 101 x 71. Brugt

Kategori: Familie
Vare nr. 26028-016
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Krukker med planter (2)

Krukker med planter 2 stk. Krukkerne er i brunt plast og måler 83 h x Ø 40. Planterne er ikke garanteret i live ved udlevering. Brugte og med brugsspor

Kategori: Familie
Vare nr. 26028-017
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Krukker med planter (2)

Kategori: Familie
Vare nr. 26028-018
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Whiteboard, 90x120 cm, alu ramme

Whiteboard, 2,55x122 cm, alu ramme med penneliste forneden. Mangler 2 hjørne beslag. Brugt og med brugsspor

Vare nr. 26028-019
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Wrap Silotite, sleeve, lysegrøn 1650 m

Wrap Silotite, sleeve, lysegrøn, 1650 m, 1 rulle. Måler 750 mm x 25 M. Ubrugt

Kategori: Landbrug & Maskiner
Vare nr. 26028-020
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Strapex med bånd

Strapex med bånd. Måler 6 x 90 57 høj. Fungerer. Brugt

Kategori: Lagerinventar
Vare nr. 26028-021
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Hæve/sænke skrivebord

Hæve/sænke skrivebord. Måler 120 x 2 M bred. Med sort kontorstol og rulle arkiv. Med brugsspor

Vare nr. 26028-022
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Klippebord

Klippebord, 77 høj. Med brugsspor

Vare nr. 26028-023
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Kontorstol, blå

Kontorstol, blå. Med brugsspor

Vare nr. 26028-024
6280 - Højer
50 DKK
Nuværende bud

Whiteboard med hjul

Whiteboard med hjul. Måler 1,47 x 76 bred. Med brugsspor

Vare nr. 26028-025
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Vippe/klapbord

Vippebord/spisebord. Måler 180 x 80. Med brugsspor

Vare nr. 26028-026
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Hæve/sænke skrivebord

Hæve/sænke skrivebord. Måler 120 x 2 M bred. Med brugsspor

Vare nr. 26028-027
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Hæve/sænke skrivebord

Vare nr. 26028-028
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Hæve/sænke skrivebord

Vare nr. 26028-029
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Skærme/monitor (2)

Skærme/monitor 2 stk Lenevo skærme. Ikke afprøvet. Brugte

Vare nr. 26028-030
6280 - Højer
50 DKK
Nuværende bud

Brochure reol

Brochure reol i hvid. Måler 84 x 1,48 høj. Brugt

Vare nr. 26028-031
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Mandskabsskab

Mandskabsskab med 4 låger. Måler 1 M bred x 53 dyb x 1,77 høj. Med brugsspor og med enkelte buler. Brugt.

Vare nr. 26028-032
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Mandskabsskab

Vare nr. 26028-033
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Mandskabsskab

Vare nr. 26028-034
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Kontor skabe (4)

Kontor skabe i bøg, 4 stk. 2 med nøgle og 2 uden. Måler 45 x 65 x70. Med brugsspor

Vare nr. 26028-035
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Partytelt 6x8 M

Partytelt 6x8 M. Umiidelbart komplet efter sælgers oplysninger. Men ikke tjekket og der er ingen garanti. Med metal stænger og med hvid dug i tyk kvalitet. Med brugsspor og brugt

Kategori: Hus & have
Vare nr. 26028-036
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Asiatisk skab

Asiatisk skab. Måler 91 b x 42 d x 114 høj. Slidt på toppen. Med brugsspor

Kategori: Familie
Vare nr. 26028-037
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Skillemure/rumdelere (3)

3 stk Skillemure/rumdelere i rustikt brunt træ. Måler 231,5 M lang x 24,5 d x 1,52 høj. Med brugsspor og brugte

Vare nr. 26028-038
6280 - Højer
75 DKK
Nuværende bud

Klaver med messing stager

Klaver med messing stager. Spiller men trænger til en stemning. Med brugsspor

Kategori: Familie
Vare nr. 26028-039
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Design kontor usamlet

Design kontor usamlet. Med brugsspor

Vare nr. 26028-040
6280 - Højer
50 DKK
Nuværende bud

Tæpper (2)

2 stk tæpper. Firkantet stuetæppe måler 2 m x 3,05 M. Rundt måler Ø 1,32. I gråmeleret garn. Med brugsspor

Kategori: Familie
Vare nr. 26028-041
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Gæstesenge (2)

2 stk sammenklappelige gæstesenge med madrasser. Med brugsspor

Kategori: Familie
Vare nr. 26028-042
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Lounge stole (2)

2 stk Lounge stole i sort læder med børstet stål stel. Brugte og med brugsspor

Kategori: Hus & have
Vare nr. 26028-043
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Campingstole med høj ryg (2)

Campingstole med høj ryg, 2 stk samt en serveringsvogn. Med brugsspor

Kategori: Hus & have
Vare nr. 26028-044
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Skalstole (2)

2 stk skalstole i mørkegrå plast. I pæn stand. Brugte

Vare nr. 26028-045
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Skalstole (3)

Skalstole 3 stk, i træ og malet sorte med stål stel. Har afskalninger og med brugsspor

Vare nr. 26028-046
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Garderobe stativ

Garderobe stativ i træ, måler 180 cm høj. Med brugsspor

Vare nr. 26028-047
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Barstole (4)

4 stk barstole med sort stål stel, samt gråmeleret stof. Kan højde justres. Måler max 1 M og mindst 80 cm. I pæn stand.

Kategori: Køkken & bad
Vare nr. 26028-048
6280 - Højer
50 DKK
Nuværende bud

Højbord med 4 barstole

Højbord med 4 barstole. Bord i sort træ fra Ikea med mål 70 b x 130 lang x 1,04 høj. Med brugsspor og stolene med enkelte pletter.

Kategori: Køkken & bad
Vare nr. 26028-049
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Højbord med 4 barstole

Kategori: Køkken & bad
Vare nr. 26028-050
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Barstole (2)

2 stk barstole i grå fra Ikea. Med brugsspor.

Kategori: Køkken & bad
Vare nr. 26028-051
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Højbord

Højbord i sort træ med mål 50 b x 132 lang x 1,04 høj. Med brugsspor og slidt

Kategori: Køkken & bad
Vare nr. 26028-052
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Klapborde (2)

2 stk klapborde fra Randers Danish Furnituremakers med plade og i stål stel. Måler 180 x 80 x 72 høj. Kan klappes sammen. Perfekt til gildesalen. Med brugsspor.

Kategori: Hus & have
Vare nr. 26028-053
6280 - Højer
50 DKK
Nuværende bud

Klapborde (2)

Kategori: Hus & have
Vare nr. 26028-054
6280 - Højer
50 DKK
Nuværende bud

Klapborde (2)

Kategori: Hus & have
Vare nr. 26028-055
6280 - Højer
50 DKK
Nuværende bud

Klapborde (2)

Kategori: Hus & have
Vare nr. 26028-056
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Klapborde (2)

Kategori: Hus & have
Vare nr. 26028-057
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Klapborde (3)

3 stk klapborde fra Randers Danish Furnituremakers med plade og i stål stel. Måler 146 x 70 x72 høj. Kan klappes sammen. Perfekt til gildesalen. Med brugsspor.

Kategori: Hus & have
Vare nr. 26028-058
6280 - Højer
50 DKK
Nuværende bud

Klapborde (3)

Kategori: Hus & have
Vare nr. 26028-059
6280 - Højer
50 DKK
Nuværende bud

Easy Go 4 hjulet scooter

Easy Go 4 hjulet scooter. Med nøgle men uden oplader. Stand ukendt og brugt

Kategori: Køretøjer
Vare nr. 26028-060
6280 - Højer
50 DKK
Nuværende bud

Hofmann Geodyna

Hofmann Geodyna med klodser. Brugt og ikke afprøvet.

Kategori: Industri & værksted
Vare nr. 26028-061
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Motor ophængskran 2 T

Motor ophængskran 2 T. Mangler et hjul foran. Med brugsspor

Kategori: Industri & værksted
Vare nr. 26028-062
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Migatronic Automig MIG/MAG 160 svejsemaskine

c Automig MIG/MAG 160 svejsemaskine med tillægs sæt og uden stik. Brugt

Kategori: Landbrug & Maskiner
Vare nr. 26028-063
6280 - Højer
50 DKK
Nuværende bud

Migatronic kombisvejser

Migatronic kombisvejser CTU 3000 og 440 uden svejsepakke. Ikke afprøvet

Kategori: Landbrug & Maskiner
Vare nr. 26028-064
6280 - Højer
50 DKK
Nuværende bud

2 søjlet søjlelift 7,8 T

2 søjlet søjlelift 7,8 T fra Automobile Lift til varevogne. Ikke afprøvet. Sælger afmonterer selv ved afhentning. Brugt og med brugsspor

Kategori: Industri & værksted
Vare nr. 26028-065
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Gasflasker (3)

Gasflasker, 3 stk. Indholds mængde ukendt. Brugt

Kategori: Industri & værksted
Vare nr. 26028-066
6280 - Højer
0 DKK
Nuværende bud

Bliv informeret om de nyeste auktioner direkte i din indbakke.

img

Vi sælger lidt af det hele

  • 10.000 følgere på Facebook
  • 17.950 oprettede brugere
  • 7.405 nyhedsbrev brugere
  • 500-2000 varenumre pr. uge
  • 70-95 % salg pr. auktion

Vi sælger lidt af det hele, og vi ser frem til mange kommende auktioner!

eye

Gennemsigtig køber gebyr

delivery

Afhentningsmuligheder

auction

Din auktionspartner