Hittegods værktøj, 26001

Auktionsinfo
Sted

Auktionen slutter

11. januar 2026 19:30

EFTERSYN

I vores eftersyn, ud- & indleveringstid

Udlevering

Tirsdage fra kl. 16.00-17.30 og fredage fra kl. 13.00-16.00

Stihl MS261C kædesav

Stihl MS261C kædesav. Sværlængde 36 cm. Fremstår med kraftige brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-001
Auktionshuset
1.450 DKK
Nuværende bud

Bosch Advanced HedgeCut 36

Bosch Advanced HedgeCut 36 Aku. hækkeklipper. Batteri medfølger ikke. Minimale brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-002
Auktionshuset
100 DKK
Nuværende bud

Bosch ALB 36 Li løvblæser

Bosch ALB 36 Li. Aku. løvblæser. Batteri medfølger ikke. Minimale brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-003
Auktionshuset
150 DKK
Nuværende bud

Ryobi teleskopstang

Ryobi teleskopstang til montering af værkstøj som kædesav, hækkeklipper o. lign. 230V. Vi garanterer ikke for funktionalitet og eventuelle mangler.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-004
Auktionshuset
50 DKK
Nuværende bud

Makita DGA506 Aku vinkelsliber

Makita DGA506 Aku vinkelsliber med batteri. Maskinen er med brugsspor og batteriet delvis overmalet. VI garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-005
Auktionshuset
400 DKK
Nuværende bud

Dewalt DCD776 Aku boremaskine

Dewalt DCD776 Aku boremaskine med batteri. Fremstår med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-006
Auktionshuset
125 DKK
Nuværende bud

Makita DGA504 Aku vinkelsliber

Makita DGA504 Aku vinkelsliber med batteri. Fremstår med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-007
Auktionshuset
300 DKK
Nuværende bud

Milwaukee Fuel bajonetsav M18 FSZ

Milwaukee Fuel Aku bajonetsav M18 FSZ. Uden batteri. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-008
Auktionshuset
500 DKK
Nuværende bud

Milwaukee M18 AL Aku arbejdslampe

Milwaukee M18 AL Aku arbejdslampe uden batteri. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-009
Auktionshuset
350 DKK
Nuværende bud

Milwaukee M12 CC Aku kabelsaks med batteri

Milwaukee M12 CC Aku kabelsaks med batteri. Fremstår med brugsspor og vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-010
Auktionshuset
575 DKK
Nuværende bud

Milwaukee M12 BST Aku hæftepistol

Milwaukee M12 BST Aku hæftepistol. Fremstår med brugsspor og vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-011
Auktionshuset
450 DKK
Nuværende bud

Dewalt DCG405 Aku. vinkelsliber

Dewalt DCG405 Aku. vinkelsliber med batteri. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-012
Auktionshuset
275 DKK
Nuværende bud

Milwaukee M12-18FC batterioplader

Milwaukee M12-18FC batterioplader til både M12 og M18 batterier. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-013
Auktionshuset
225 DKK
Nuværende bud

Milwaukee M12-18C batterioplader

Milwaukee M12-18C batterioplader til både M12 og M18 batterier. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-014
Auktionshuset
175 DKK
Nuværende bud

Dewalt DCS391 Aku. håndrundsav

Dewalt DCS391 Aku. håndrundsav uden batteri. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-015
Auktionshuset
300 DKK
Nuværende bud

Bosch Prof. GBH 18V-21 Aku. borehammer

Bosch Prof. GBH 18V-21 Aku. borehammer uden batteri. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-016
Auktionshuset
300 DKK
Nuværende bud

Milwaukee M12 BS Aku. nedstryger

Milwaukee M12 BS Aku. nedstryger uden batteri. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-017
Auktionshuset
450 DKK
Nuværende bud

Bosch Prof. GAL 18V-40 batterioplader

Bosch Prof. GAL 18V-40 batterioplader. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-018
Auktionshuset
50 DKK
Nuværende bud

Milwaukee M18 FSAG125XB

Milwaukee M18 FSAG125XB Aku vinkelsliber uden batteri. Mange brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-019
Auktionshuset
450 DKK
Nuværende bud

Milwaukee M12 BS Aku. nedstryger. Fremstår med brugsspor og vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-020
Auktionshuset
500 DKK
Nuværende bud

Milwaukee Fuel M18 FBJS Aku stiksav

Milwaukee Fuel M18 FBJS Aku stiksav med batteri. Fremstår med brugsspor og vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-021
Auktionshuset
400 DKK
Nuværende bud

Milwaukee Fuel M18 CHX aku borehammer

Milwaukee Fuel M18 CHX aku borehammer uden batteri. Fremstår med brigsspor og vi garanterer ikke for funktionaliten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-022
Auktionshuset
600 DKK
Nuværende bud

Milwaukee M12 HPT hydraulisk press værktøj Aku.

Milwaukee M12 HPT hydraulisk press værktøj Aku. med batteri. Fremstår med brugsspor og vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-023
Auktionshuset
1.600 DKK
Nuværende bud

Milwaukee M12-18C batterioplader Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-024
Auktionshuset
150 DKK
Nuværende bud

Milwaukee Fuel M12 CHZ Aku bajonetsav

Milwaukee Fuel M12 CHZ Aku bajonetsav med batteri. fremstår brugt, og vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-025
Auktionshuset
450 DKK
Nuværende bud

Milwaukee Fuel M18 FPD3 aku slagsboremaskine

Milwaukee Fuel M18 FPD3 aku slagsboremaskine uden batteri. Brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-026
Auktionshuset
175 DKK
Nuværende bud

Ryobi Aku hækkeklipper og løvblæser.

Ryobi Aku hækkeklipper og løvblæser. Begge med batteri. Hertil oplader. Fremstår i pæn stand, men vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-027
Auktionshuset
1.000 DKK
Nuværende bud

Dewalt Aku værktøj

Dewalt Aku værktøj. Vinkelsliber DCG405, Boremaskine DCD999, oplader samt Falke målebånd. Fremstår velholdt, men vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-028
Auktionshuset
675 DKK
Nuværende bud

Dewalt DCS391 Aku. dyksav

Dewalt DCS391 Aku. dyksav med batteri. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-029
Auktionshuset
575 DKK
Nuværende bud

Holmatro hydraulisk teleskop donkraft

Holmatro hydraulisk teleskop donkraft. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-030
Auktionshuset
100 DKK
Nuværende bud

Holmatro hydraulisk frigørelsesværktøj

Holmatro hydraulisk frigørelsesværktøj. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-031
Auktionshuset
325 DKK
Nuværende bud

Weber hydraulisk frigørelsesværktøj

Weber hydraulisk frigørelsesværktøj. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-032
Auktionshuset
525 DKK
Nuværende bud

Milwaukee Fuel Aku gipsskruemaskine CA55

Milwaukee Fuel Aku gipsskruemaskine CA55 med batteri. Brugsspor og vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-033
Auktionshuset
900 DKK
Nuværende bud

Milwaukee M12-18C batterioplader samt 5Ah M18 batteri. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionalieten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-034
Auktionshuset
400 DKK
Nuværende bud

Milwaukee Fuel Aku vinkelsliber M18 FSAGV125XB

Milwaukee Fuel Aku vinkelsliber M18 FSAGV125XB med batteri. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-035
Auktionshuset
450 DKK
Nuværende bud

Milwaukee M18 Aku slagboremaskine

Milwaukee M18 Aku slagboremaskine med 2 Ah batteri. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-036
Auktionshuset
300 DKK
Nuværende bud

Milwaukee M18 Aku slagboremaskine med 5 Ah batteri. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-037
Auktionshuset
275 DKK
Nuværende bud

Milwaukee Fuel M18 FN18GS Aku sømpistol

Milwaukee Fuel M18 FN18GS Aku sømpistol med 4 Ah batteri. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-038
Auktionshuset
750 DKK
Nuværende bud

Milwaukee Fuel M18 FN18GS Aku sømpistol med 5Ah batteri. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-039
Auktionshuset
1.000 DKK
Nuværende bud

Milwaukee Fuel M18 CIV12 Aku slagnøgle

Milwaukee Fuel M18 CIV12 Aku slagnøgle med 4Ah batteri. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-040
Auktionshuset
450 DKK
Nuværende bud

Dewalt DCD796 Aku. slagboremaskine

Dewalt DCD796 Aku. slagboremaskine med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-041
Auktionshuset
50 DKK
Nuværende bud

Dewalt DCS355 Aku multicutter

Dewalt DCS355 Aku multicutter med batteri. Med brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-042
Auktionshuset
300 DKK
Nuværende bud

Dewalt DSG405 Aku. vinkelsliber

Dewalt DSG405 Aku. vinkelsliber med 9 Ah batteri. Få brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-043
Auktionshuset
750 DKK
Nuværende bud

Dewalt DCH273 Aku. borehammer

Dewalt DCH273 Aku. borehammer med minimale brugsspor. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-044
Auktionshuset
400 DKK
Nuværende bud

REMS Hydro-Swing oliekraft-hydraulisk manuel rørbukker

REMS Hydro-Swing oliekraft-hydraulisk manuel rørbukker samt 4 bukkesegmenter. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-045
Auktionshuset
500 DKK
Nuværende bud

Kabelsøger-udstyr i transporttaske

Kabelsøger-udstyr i transporttaske. RD7000+ med andet udstyr. Defekt kabelsæt til TX-10. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-046
Auktionshuset
1.300 DKK
Nuværende bud

3 Milwaukee M18 Lith-ion batterier

3 Milwaukee Lith-ion batterier. 1 stk. 4 Ah. og 2 stk. 5 Ah. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-047
Auktionshuset
600 DKK
Nuværende bud

Milwaukee og Bosch Li-Ion batterier

Milwaukee og Bosch Li-Ion batterier. Milwaukee: 2 stk. M18 5 Ah, 2 stk. M184 Ah og 2 stk M12 2Ah. Bosch 4Ah. Alle er brugte og vi garanterer ikke for funktionaliteten.

Kategori: Værktøj
Vare nr. 26001-048
Auktionshuset
750 DKK
Nuværende bud

Bliv informeret om de nyeste auktioner direkte i din indbakke.

img

Vi sælger lidt af det hele

  • 10.000 følgere på Facebook
  • 17.950 oprettede brugere
  • 7.405 nyhedsbrev brugere
  • 500-2000 varenumre pr. uge
  • 70-95 % salg pr. auktion

Vi sælger lidt af det hele, og vi ser frem til mange kommende auktioner!

eye

Gennemsigtig køber gebyr

delivery

Afhentningsmuligheder

auction

Din auktionspartner