Auktionshuset Sønderjylland
Login
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig
Log på
Glemt brugernavn?
Glemt adgangskode?
OPRET BRUGER LOGIN
Forside
Køb
Købsguide
Købsvilkår
Online auktioner
Fysiske auktioner
Salg
Salgsguide
Salgsvilkår
Fragt
Fragtmuligheder
Om os
Om Auktionshuset Sønderjylland
Ofte stillede spørgsmål
Vi tilbyder
Dødsboer
Konkurser
Maskiner, Køretøjer & Værktøjer
Runde tal
Kontakt
Vores team
Alle kategorier
Auktioner
Åbningstider 2024
Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Cykler, 24136
Partivarer, 24137
Maskiner & værktøj, 24132
Ugens Kræs, 24133
Rundbuehaller, 24134
Pavillion, 24135
Generatorer, 24144
Ude Maskiner, 24138
Veterankøretøjer, 24139
Crosser / Dirtbike, 24140
Plastkasser, 24143
Ude Byggematerialer, 24141
Møbler, billeder & lamper, 24142
Halv- & helfabrikat, 24128
Oprydnings salg, 24131
LEGO Technic, 24129
4. Kvartal ekstra salg
Filter - Kategori: Tilmeld dig nyhedsbrevet.;
23. Kraftworld motorsav 52cc
Kraftworld motorsav 52cc, sværd 20, 2200 W. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 11:32:26
Slut dato: 12.05.2024 20:05
23. Batavus damecykel
Batavus damecykel med 3 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 11:02:26
Slut dato: 12.05.2024 19:35
23. CLEANmaxx overfladerensere, 24 stk.
CLEANmaxx overfladerensere med sprayfunktion 50 ml i grå/grøn, 24 stk. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 11:17:26
Slut dato: 12.05.2024 19:50
23. Sengeskuffer, 8 stk. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. 8 stk sengeskuffer i antik fyr. Måler L: 192 cm x B: 63,8 cm x 23 cm høj. Usamlet og ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
05.05.2024 19:55
23. Marklin Shell & Esso vogne, internationale spise og sove vogne, samt modelbil.
3 stk. Marklin Shell vogne og 1 stk. Esso vogn. 2 stk Internationale vogne, hvor en er spise- og den anden sovevogn. Alle dele i HO. Samt modellastbil fra Coca Cola. Brugte og kan derfor have brugsspor/mangler......SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:02:26
Slut dato: 12.05.2024 20:35
24. Sengeskuffer, 8 stk. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. 8 stk sengeskuffer i antik fyr. Måler L: 192 cm x B: 63,8 cm x 23 cm høj. Usamlet og ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
05.05.2024 19:55
24. Avita sprit, 36 stk. Visir, 200 stk & handsker, 20 pk.
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 11:17:26
Slut dato: 12.05.2024 19:50
24. OREGON PowerSharp sværd, 2 stk. kæder
OREGON PowerSharp sværd, 2 stk. kæder & 2 stk. slibesten. Slib kæden på saven hurtigere. Man skal blot klemme en lille slibekassette fast på sværdet og køre saven i 3-5 sek. Sværene er 14 tommer og 36 cm. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
200,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 11:32:26
Slut dato: 12.05.2024 20:05
24. Reservedele og Cykel holdere til bil
Diverse Reservedele hjul til cykler og Cykel holdere til bil. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 11:02:26
Slut dato: 12.05.2024 19:35
24. Hatsan luftgevær med geværfoderal.
Hatsan luftgevær med tilhørende geværfoderal i imiteret læder til sikker opbevaring. Brugt, men i fin stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:02:26
Slut dato: 12.05.2024 20:35
25. Cykler, 4 stk.
Cykler, 4 stk. Den ene mangler et sæde. Brugte. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 11:03:26
Slut dato: 12.05.2024 19:36
25. Bælter, mundbind, huer & tørklæde
Qnuz tørklæde, 2 stk. Pieces strik huer, 7 stk. mundbund i viskose og 11 stk. bælter, mål 80-100 cm, hvor nypris er ca. 250 kr. pr. bælte. Ubrugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:03:26
Slut dato: 12.05.2024 20:36
25. Avita sprit - 36 stk. Visir - 200 stk. & handsker - 20 pakker
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. 200 stk, Visir m/velcro strop. Stabilt til ansigtet. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 11:18:26
Slut dato: 12.05.2024 19:51
25. Skruetrækkersæt med 6 dele, 12 sæt i alt
Skruetrækkersæt med 6 dele, 12 sæt ialt. Samlet værdi ca. 550kr. Fra United. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 11:33:26
Slut dato: 12.05.2024 20:06
26. Russisk krigshjelm , samt 2 Politi/General kasketter.
Russisk krigshjelm af stål fra 2. verdenskrig. Fra privat samling. Samt 2 stk. Hollandske Politi/General kasketter. Begge i sort stof og med stort emblem. Den ene har desuden krans på både skyggekant og kasket. Str. 53 & 56. Brugte og med patina. MO
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:03:26
Slut dato: 12.05.2024 20:36
26. Sengegavle, 6 stk, 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. 6 stk sengegavle. Måler L: 202 cm x B: 50 cm. Perfekt til hylder, vinduesbænkem.m. Ubrugte. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00
DKK
Lukket d. :
05.05.2024 19:55
26. Nordlux Canada lamper, 12 stk.
Smukke glaspendler. 6 kasser m. 2 stk. i hver. Lamperne passer perfekt i et moderne køkken, over et fritstående køkkenbord/koge-ø eller som en gruppe over et spisebord. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 11:18:26
Slut dato: 12.05.2024 19:51
26. Wire med krog, 5 stk
Wire med krog, 5 stk. 8 M. Afmonteret fra bådspil. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 11:33:26
Slut dato: 12.05.2024 20:06
26. Ældre cykel med lad
Ældre cykel med lad og støttehjul foran. Det ene af hjulene har det ikke så godt. Trænger til service. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
150,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 11:03:26
Slut dato: 12.05.2024 19:36
27. Mustang cykel
Mustang cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 11:03:26
Slut dato: 12.05.2024 19:36
27. Goki Pedal Racerbil Grand Racer.
Fantastisk flot blå classic pedalbil fra Goki, er perfekt som første køretøj for børn fra 3 år og op. En perfekt gave til den lille racerkører. Mål H: 95 cm x L: 50 cm. Materiale: metal og plastik, i virkelig eksklusiv.....SE MERE
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 12:03:26
Slut dato: 12.05.2024 20:36
27. Hampstead Lighting Bach lysekrone, krom
Bach lysekronen er designet af Solzi Luce og fremstillet af Hampstead Lightning i Italien. Hver halogenpære er dækket af en mat hvid polycarbonatskærm. Brugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
12.06.2022 20:10
27. Avita sprit, 36 stk. Visir, 200 stk. & handsker, 20 pk.
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. 200 stk, Visir m/velcro strop. Stabilt til ansigtet. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 11:18:26
Slut dato: 12.05.2024 19:51
27. Wire med krog, 5 stk
Wire med krog, 5 stk. 8 M. Afmonteret fra bådspil. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 11:33:26
Slut dato: 12.05.2024 20:06
28. Sengegavle og ender, 7 kasser, 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. 7 kasser sengegavle og sengeender. Måler 188 cm i længden. Ubrugte. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
05.05.2024 19:55
Start
Forrige
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Næste
Slut
Side 10 ud af 20
Display
5
10
15
20
25
30
50
100
Alle