reset_filters Filter - Kategori: Paller & pallerammer, 24127;

Står i 6240 Løgumkloster. Bobcat x335. Årgang 1996. Timer står på 64xx. Fungerer og fin stand. + MOMS
72.000,00 DKK

Slutter om: 07:37:28
Slut dato: 02.06.2024 20:32
Står i 6360 Tinglev. Høvlet spærtræ, C24. Ca. 60 x 140 mm, á 480 cm. Ca. 35 stk. i alt. Ubrugte og restparti. Har lagt indenfor og bliver kørt indenfor igen efter billederne er taget. Der tages forbehold for ukurante mål på nogle af dem + MOMS
1.800,00 DKK

Slutter om: 07:52:28
Slut dato: 02.06.2024 20:47
Guld ring, 14 karat. Brilliant på ca. 1.01 ct - prinsesse cut. Farven er fancy brown. Klarhed P. Størrelse 55. Ubrugt, æske medfølger. Vurderet af specialist i år 2019 til 9.500,- kr. MOMSFRI
2.900,00 DKK

Slutter om: 06:57:28
Slut dato: 02.06.2024 19:52
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 07:27:28
Slut dato: 09.06.2024 20:22
Rødvin, diverse årgange og mærker. i alt 4 kasser. Oprydningssalg. MOMSFRI
250,00 DKK

Slutter om: 07:32:28
Slut dato: 02.06.2024 20:27
Står i 6240 Løgumkloster. Nuffield 460 traktor. Timer står på 64xx. Starter og kører + MOMS
5.000,00 DKK

Slutter om: 07:37:28
Slut dato: 02.06.2024 20:32
1.250,00 DKK

Slutter om: 07:52:28
Slut dato: 02.06.2024 20:47
Står i 6400 Sønderborg. MBK CHEYENNE cykel med 7 gear. Brugt, men god stand. Medfølger 1 nøgle til låsen. Oprydning fra dødsbo. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 06:52:28
Slut dato: 09.06.2024 19:47
6 stk. rattan spisebordsstole. H: 97 cm. Brugt, derfor lidt slid og enkelte brugsspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 07:07:28
Slut dato: 09.06.2024 20:02
Grøn Mosin-Nagant geværkasse med trykte tal. Brugt af M91 dragoner. Låge, skal lige have 2 skruer, med 2 låse, håndtag. Brug den til opbevaring, reol, sofabord eller lign. Træstykker medfølger. Patina, slid og støv mm. forekommer. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 06:41:28
Slut dato: 09.06.2024 19:36
6 stk. Blaze storm batteridrevet softball guns, som skyder med skumkugler. Der er 12 stk. skum kugler i hver. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 06:37:28
Slut dato: 02.06.2024 19:32
Står i 6630 Rødding. 40 stk. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Er frost-, varme- og fødevare godkendt. 42 liter. Samlet nypris ca. 10.000,- kr. Er le
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 07:37:28
Slut dato: 09.06.2024 20:32
Står i 6240 Løgumkloster. Muubs chelsea hylde med rum og håndklæde stang under. Måler 45 x 15 x 15 cm. Nypris 800 kr. Ubrugt. Fra lukket webshop. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 07:07:28
Slut dato: 02.06.2024 20:02
Blazer jakke, Nordal, gråmeleret, med paspolerrede lommer udvendig, samt 2 indvendige lommer. Str. 50. Silkefor, 55% polyester, 45% uld. Ubrugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 06:36:28
Slut dato: 09.06.2024 19:31
150,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 07:27:28
Slut dato: 09.06.2024 20:22
Grøn Mosin-Nagant geværkasse med trykte tal. Brugt af M91 dragoner. Låge med 2 låse, håndtag i hver ende. Brug den til opbevaring, reol, sofabord eller lign. Træstykker medfølger. Patina, slid og støv mm. forekommer. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 06:41:28
Slut dato: 09.06.2024 19:36
Krystalglas 4 stk. - 2 stk. skåle, en frugtskål og 1 stk. vase. Laveste skål måler H9cm og vasen måler H21 cm. Den store frugtskål har diverse små skår rundt i kanten. Brugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 07:32:28
Slut dato: 02.06.2024 20:27
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 07:37:28
Slut dato: 09.06.2024 20:32
Står i 6240 Løgumkloster. Silkebuket i gyldne og grønne nuancer. 8 stilke. Nypris 670,- kr. Ubrugt. UDEN VASE. Fra lukket webshop. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 07:07:28
Slut dato: 02.06.2024 20:02
Softicemaskine. Model SIM1300, 1 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Fra United. Ubrugt og i original emballage + MOMS
150,00 DKK

Slutter om: 06:37:28
Slut dato: 02.06.2024 19:32
Blazer jakke, Nordal, gråmeleret, med paspolerrede lommer udvendig, samt 2 indvendige lommer. Str. 52. Silkefor, 55% polyester, 45% uld. Ubrugt. MOMSFRI.
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 06:37:28
Slut dato: 09.06.2024 19:32
Rhodineret hvidgulds ring, 14 karat. Med fancy green brillant på 0.55 ct. Klarhed SI. Størrelse 62. Ubrugt, æske medfølger. Vurderet af specialist i år 2019 til 8.300,- kr. MOMSFRI
1.400,00 DKK

Slutter om: 06:57:28
Slut dato: 02.06.2024 19:52
Står i 6240 Løgumkloster. Græs klipper. Har været brugt til en minilæsser. Fungerer og ok stand + MOMS
950,00 DKK

Slutter om: 07:37:28
Slut dato: 02.06.2024 20:32
Står i 6360 Tinglev. Høvlet spærtræ, C24. Ca. 60 x 195 mm, á 450 cm. Ca. 20 stk. i alt. Ubrugte og restparti. Har lagt indenfor og bliver kørt indenfor igen efter billederne er taget. Der tages forbehold for ukurante mål på nogle af dem + MOMS
750,00 DKK

Slutter om: 07:52:28
Slut dato: 02.06.2024 20:47
Står i 6400 Sønderborg. Original Hästens seng. B: 105, L: 200 cm. Medium madras. Med ben og kvalitets rapport. Har en fugtplet, som ikke er forsøgt vaskset væk. Oprydning fra dødsbo. MOMSFRI
300,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 06:52:28
Slut dato: 09.06.2024 19:47
Side 7 ud af 23