100,00 DKK
(13,44 EUR)
Slut dato: 05.05.2024 19:41 | |
3 caféborde med hvid bordplade, grå ben og fod. Bordene kan justeres under fødderne for stabilitet. Bordpladerne måler 60x70 og er ca. 75 cm. høje. Bordene er brugte med brugsspor, små fejl og mangler kan forekomme. +MOMS