Auktionshuset Sønderjylland
Login
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig
Log på
Glemt brugernavn?
Glemt adgangskode?
OPRET BRUGER LOGIN
Forside
Køb
Købsguide
Købsvilkår
Online auktioner
Fysiske auktioner
Salg
Salgsguide
Salgsvilkår
Fragt
Fragtmuligheder
Om os
Om Auktionshuset Sønderjylland
Ofte stillede spørgsmål
Vi tilbyder
Dødsboer
Konkurser
Maskiner, Køretøjer & Værktøjer
Runde tal
Kontakt
Vores team
Alle kategorier
Auktioner
Åbningstider 2024
Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Cykler, 24136
Partivarer, 24137
Maskiner & værktøj, 24132
Ugens Kræs, 24133
Rundbuehaller, 24134
Pavillion, 24135
Crosser / Dirtbike, 24140
Plastkasser, 24143
Generatorer, 24144
Ude Maskiner, 24138
Veterankøretøjer, 24139
Ude Byggematerialer, 24141
Møbler, billeder & lamper, 24142
4. Kvartal ekstra salg
Betonsiloklodser / Beton legoklodser, 24145
Sommer auktion, 24XXX
Køkkenudstyr, 24146
Køkkenudstyr, 24116
Filter - Kategori: Motorsave & klinger, 22228;
25. Cykler, 4 stk.
Cykler, 4 stk. Den ene mangler et sæde. Brugte. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 17:20:14
Slut dato: 12.05.2024 19:36
25. Blandet fliser. Står i 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Blandet fliser. 20 x 20 cm i grå, fra villeroy og boch. Ca. 5 kasser med ca. 25 stk per kasse. 30 x 30 cm grå maleret. 20 x 20 cm der minder om. 10 x 30 cm i mathvid. 30 x 60 i mamoreret. Frise 7 x 60 cm. Mange dele. Se mere..
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
10 dage, 17:50:14
Slut dato: 20.05.2024 20:06
25. Marmor sofabord
Smukt marmor sofabord i brunlige/rødlige nuancer. Måler L:135 x B:80 x H:42,5 cm. Er meget tungt. Brugt og med enkelte brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
10 dage, 18:05:14
Slut dato: 20.05.2024 20:21
25. Bælter, mundbind, huer & tørklæde
Qnuz tørklæde, 2 stk. Pieces strik huer, 7 stk. mundbund i viskose og 11 stk. bælter, mål 80-100 cm, hvor nypris er ca. 250 kr. pr. bælte. Ubrugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 18:20:14
Slut dato: 12.05.2024 20:36
25. Avita sprit - 36 stk. Visir - 200 stk. & handsker - 20 pakker
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. 200 stk, Visir m/velcro strop. Stabilt til ansigtet. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 17:35:14
Slut dato: 12.05.2024 19:51
26. Russisk krigshjelm , samt 2 Politi/General kasketter.
Russisk krigshjelm af stål fra 2. verdenskrig. Fra privat samling. Samt 2 stk. Hollandske Politi/General kasketter. Begge i sort stof og med stort emblem. Den ene har desuden krans på både skyggekant og kasket. Str. 53 & 56. Brugte og med patina. MO
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 18:20:14
Slut dato: 12.05.2024 20:36
26. Ældre grønt gulvtæppe
Ældre grønligt gulvtæppe med smukt mønster. Måler 120 x 160 cm. Brugt, har hul i den ene side (se billede). Trænger til at blive banket og renset. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
10 dage, 18:05:14
Slut dato: 20.05.2024 20:21
26. Royal swiss raclette 1200-1400W
Royal Swiss Raclette 1200 - 1400W. til 8 personer. Med grill og sten, samt raclette skeer og skåle. Den perfekte samling omkring et hyggeligt måltid. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:46
26. Nordlux Canada lamper, 12 stk.
Smukke glaspendler. 6 kasser m. 2 stk. i hver. Lamperne passer perfekt i et moderne køkken, over et fritstående køkkenbord/koge-ø eller som en gruppe over et spisebord. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 17:35:14
Slut dato: 12.05.2024 19:51
26. Wire med krog, 5 stk
Wire med krog, 5 stk. 8 M. Afmonteret fra bådspil. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 17:50:14
Slut dato: 12.05.2024 20:06
26. Ældre cykel med lad
Ældre cykel med lad og støttehjul foran. Det ene af hjulene har det ikke så godt. Trænger til service. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
150,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 17:20:14
Slut dato: 12.05.2024 19:36
26. Blandet fliser. Står i 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Blandet fliser. 30 x 30 i opdelt. Ca. 24 stk. 30 x 60 cm i grålig model. Ca. 12 stk. 9 stk. i en anden grålig. 6 stk. i en brunlig udgave. 15 x 60. ca. 20 stk. I en lys grå. En der er 60 x 60 i grå. Ca. 14 stk. Se mere...
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
10 dage, 17:50:14
Slut dato: 20.05.2024 20:06
27. Villeroy & Boch fliser, mm. Står i 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Villeroy & Boch Fliser i lyseblå. 10 x 30 cm. Ca. 7 kasser med 30 stk. per kasse. 12 kasser med ca. 30 stk. fra Azulejo i hvid. 10 x 30 cm. Ubrugt og rest parti. + MOMS
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
10 dage, 17:50:14
Slut dato: 20.05.2024 20:06
27. Royal Swiss bestiksæt, 24 dele.
Royal swiss bestiksæt, 24 dele. Ubrugt og i original kuffert + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:46
27. Hampstead Lighting Bach lysekrone, krom
Bach lysekronen er designet af Solzi Luce og fremstillet af Hampstead Lightning i Italien. Hver halogenpære er dækket af en mat hvid polycarbonatskærm. Brugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
12.06.2022 20:10
27. Ingmar Relling Flex Lounge stol, armygrøn
Ingmar Relling Flex Lounge stol med smukt patineret armygrønne aftagelige læderhynder. Norsk vintage stol fra 1960/1970. Produceret af Westnofa Funiture. Sammenfoldelig "X"-stel af palisander. Pris brugt ca. 7.300kr..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
10 dage, 18:05:14
Slut dato: 20.05.2024 20:21
27. Avita sprit, 36 stk. Visir, 200 stk. & handsker, 20 pk.
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. 200 stk, Visir m/velcro strop. Stabilt til ansigtet. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 17:35:14
Slut dato: 12.05.2024 19:51
27. Wire med krog, 5 stk
Wire med krog, 5 stk. 8 M. Afmonteret fra bådspil. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 17:50:14
Slut dato: 12.05.2024 20:06
27. Mustang cykel
Mustang cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 17:20:14
Slut dato: 12.05.2024 19:36
27. Goki Pedal Racerbil Grand Racer.
Fantastisk flot blå classic pedalbil fra Goki, er perfekt som første køretøj for børn fra 3 år og op. En perfekt gave til den lille racerkører. Mål H: 95 cm x L: 50 cm. Materiale: metal og plastik, i virkelig eksklusiv.....SE MERE
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 18:20:14
Slut dato: 12.05.2024 20:36
28. Royal Swiss juice presser
Royal Swiss juice presser, 1000W. 2 hastighedsindstillinger (0-1-2), Stor volumenbeholder (ca. 2,0 liter kapacitet), Kan demonteres fuldstændigt for hurtig og nem rengøring. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:46
28. Skæreskiver til jern/stål, 100 stk.
Ø125 mm skæreskiver til jern/stål, 50 stk i kasse. 2 kasser. Total 100 stk. Ubrugt. +MOMS
Nuværende bud:
150,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 17:50:14
Slut dato: 12.05.2024 20:06
28. Kildemoes cykel
Kildemoes cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 17:20:14
Slut dato: 12.05.2024 19:36
28. Fliser, 2 modeller. Står i 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Gulv fliser. 50 x 50 cm. 11 stk. Mormor fliser. 60 x 60 cm. 7 stk. Ubrugt og rest parti. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
10 dage, 17:50:14
Slut dato: 20.05.2024 20:06
28. Indskudsborde med kakler
3 stk. indskudsborde med smukke orange blomsterkakler. Bordene måler B:40 x L:61cm., L:51 x B:40 og L:40 x B:40 cm. Fra dødsbo. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
10 dage, 18:05:14
Slut dato: 20.05.2024 20:21
Start
Forrige
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Næste
Slut
Side 11 ud af 24
Display
5
10
15
20
25
30
50
100
Alle