Auktionshuset Sønderjylland
Login
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig
Log på
Glemt brugernavn?
Glemt adgangskode?
OPRET BRUGER LOGIN
Forside
Køb
Købsguide
Købsvilkår
Online auktioner
Fysiske auktioner
Salg
Salgsguide
Salgsvilkår
Fragt
Fragtmuligheder
Om os
Om Auktionshuset Sønderjylland
Ofte stillede spørgsmål
Vi tilbyder
Dødsboer
Konkurser
Maskiner, Køretøjer & Værktøjer
Runde tal
Kontakt
Vores team
Alle kategorier
Auktioner
Åbningstider 2024
Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Crosser / Dirtbike, 24140
Plastkasser, 24143
Generatorer, 24144
Ude Maskiner, 24138
Veterankøretøjer, 24139
Ude Byggematerialer, 24141
Møbler, billeder & lamper, 24142
Sommer auktion, 24147
Betonsiloklodser / Betonlegoklodser, 24145
Køkkenudstyr, 24146
Spejle, 24148
Paller & pallerammer, 24151
PH Artichoke - Koglen, 24153
Værktøj og værktøjsvogne, 24150
Lagerinventar - Rødding, 24149
4. Kvartal ekstra salg
Køkkenudstyr, 24116
Designerlamper & interiør, 241xx
Filter - Kategori: Nyt til køkkenet, 22116;
51. SuckCup, 4 stk.
SuckCup fra Celluless er en effektiv og naturlig hjemmebehandling, der bekæmper cellulite og giver en tonet og glat krop. Med to forskellige sugekopper og en dybdegående massage, aktiverer SuckCup'en cellefornyelsen og forbedrer blodcirkulationen, hv
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 02:49:06
Slut dato: 26.05.2024 19:57
51. Antikke engelske armstole, 2 stk.
2 stk. antikke engelske armstole i eg polstret med grønt velour. Måler H81cm. Brugt og med brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 03:19:06
Slut dato: 20.05.2024 20:27
52. Hæve/sænke skrivebord, magasinholder, kontorstol mm.
Combiline manuelt hæve/sænke skrivebord med bue til stol som måler L:192 x D:135 x H:64 cm. (laveste funktion), magasinholder i alu, underlag til kontorstol, Abode InDesign, 1.5 og 2.0. Brugt men i pæn stand med brugsspor. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 03:19:06
Slut dato: 20.05.2024 20:27
52. Royal Swiss Køkkensæt, 10 dele
10 dele Royal Swiss køkkensæt i rustfrit stål. Bestående af 2,5 l. gryde med låg, 3,4 l. gryde med låg, 4,5 l. gryde med låg, 5,8 l. gryde med låg og 7,4 l. gryde med låg. Virker også til induktion. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:42
52. Hængekøjer i rød, 2 stk.
Hængekøjer 2 stk. i rød. Der er ikke noget mere sommerligt og tropisk som synet af en hængekøje. Slå den op, hvor du vil, og kom tættere på naturen. Ubrugt og i original emballage, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 02:49:06
Slut dato: 26.05.2024 19:57
53. Vandglas & snackfade
4 stk. snack fade med 4 rum, måler 27 x 27 cm. 34 stk. vandglas med mønster, 8,5 cm høje og 17 stk.vandglas 14 cm høje. Brugte, dog umiddelbart uden skår. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
26.02.2023 20:00
53. Plastopbevaringsbokse, 1 ks. i alt 24 pakker
1 kasse med i alt 24 pakker á 5 stk. plastopbevaringsbokse. I størrelserne 160, 300, 550, 1000 og 1500ml. Godkendt til mikroovn, opvaskemaskine, frost og fødevarer. Nypris 49,95kr. pr. pk. Ubrugte og i original emballage. Fra dansk grossist. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:43
53. Baby Rabbit stol til børn, lampe
Baby Rabbit lampe med stik. Designet så børnene kan læne sig op ad ørene, side omvendt ved at ride på den eller ved at hvile armene på ørene. Den kan både bruges indendørs og udendørs. Lavet af polyethylen, måler 45 x 26..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 02:50:06
Slut dato: 26.05.2024 19:58
53. Engelsk ovalt sofabord i mahogni
Ældre engelsk ovalt sofabord i mahogni. Måler L:120 x B:85,5 x H57cm. Brugt men i pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 03:20:06
Slut dato: 20.05.2024 20:28
54. Anne Black knager/greb i blank petroleumsgrøn, 19 stk.
19 stk. Anne Black knager/greb i blank petroleums grøn, Værdi 1435 kr. 2 stk. d: 4,5 cm, 17 stk d: 3 cm. Der medfølger IKKE skruer til ophæng. Udgår af butikssortiment, +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
14.08.2022 20:30
54. Skrivebord, reol og kontorstol
Skrivebord som måler L:150 x D:80 x H:76 cm. og reol på hjul med nøgle som måler H:68 x D:49 x B:48 cm. Begge er af birk. Samt kontorstol i rød på hjul. Brugt men i pæn stand med alm. brugsspor. Er lidt løs i bagpladen. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 03:20:06
Slut dato: 20.05.2024 20:28
54. Royal Swiss Køkkensæt, 20 dele
Royal Swiss Køkkensæt, 20 dele. Bestående af 5 gryder i forskellige størrelser med låg, 1 pande med låg, si indsats, køkkenredskaber samt grydelapper. Virker også til induktion. Perfekt sæt til køkkenet. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:43
54. Fiskeline 200M Ø0,35mm 5,7kg, ca, 108 stk.
Ca. 108 x gennemsigtig fiskeline á 200M. Måler 0,35mm i diameter. Max 5,7kg. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 02:50:06
Slut dato: 26.05.2024 19:58
55. Profex cykelværktøj kasse med 66 dele & cykellygte sæt, 10 stk. af hver.
Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 10 sæt. Ideelt sæt til at reparerede dine cykler med & 10 sæt cykellygter, med kraftigt og sikkert lys. Fra Power Beam. Perfekt sæt til cykelsæsonen. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 02:50:06
Slut dato: 26.05.2024 19:58
55. Design by Frandsen ABE pendel, 2 stk.
2 stk design by Frandsen ABE pendel i brun/hvid. Sjov og sød lampe med filt aber hængende ned. Plads til pære i midten. Kan evt. også bruges som uro på børneværelset. Måler 50 cm. Ubrugt, fra lampeforhandler. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 03:20:06
Slut dato: 20.05.2024 20:28
55. Royal Swiss bord røremaskine, sølv.
Royal Swiss bord røremaskine. Model SL-9831- 5 Liter skål, 1200 Watt, 6 hastigheds indstillinger. Smart lille model, letvægt. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:43
56. Smukke glas, 47 stk.
47 stk. smukke glas - brug dem evt. som vinglas, vandglas eller cognac glas. De er 12 cm høje og på fod. Brugte, men umiddelbart uden skår. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
26.02.2023 20:00
56. Boris Star Light stor
Boris tilføjer hygge og nuttethed, uanset hvor han går, med sin stemningsbelysning. Brug den gule berøringsdæmperknap på strømkablet til at vælge én af de 6 lysstyrkeindstillinger. Den sidste lysstyrkeindstilling, nattilstanden..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 02:50:06
Slut dato: 26.05.2024 19:58
56. Herstal Micro Ara flex krone blå, 2 stk.
Herstal Micro Ara flex krone lamper, 2 stk. I krom og med blå skærme. Flotte og unikke lamper, som vil være smukke over det lange spisebord eller over køkkenbordet. Ubrugte. Fra lampeforhandler. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 03:20:06
Slut dato: 20.05.2024 20:28
57. Blackfin Limited edition, 100 % titanium. Grå/fersken
Kvalitets Blackfin Limited edition, 100 % titanium solbriller i grå/fersken. Med spejlfunktion i glasset. Ny pris 1.595,- Håndlavede italienske solbriller. Lavet i begrænset antal. Originale design solbriller fra optiker. Ubrugte og +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 02:51:06
Slut dato: 26.05.2024 19:59
57. WOFI LED bølget loftslampe, Ø: 50 cm.
WOFI LED loftslampe i bølget design. Farven kan indstilles fra 3000-6700 K via fjernbetjening, som medfølger. Målene er Ø: 50 cm H: 9 cm. Nypris ca. 1.500,- kr. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 03:21:06
Slut dato: 20.05.2024 20:29
58. Leaf pendel i hvid
Super smart og sjov "Leaf pendel" i hvid. Pendel består af 28 antal hvide glas "blade", som kan drejes/sættes som man har lyst. Lyskilder medfølger. Den måler Ø 60 cm. Den er brugt som udstillingsmodel, derfor delvis samlet men ubrugt. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 03:21:06
Slut dato: 20.05.2024 20:29
58. Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 20 sæt.
Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 20 sæt. Ideelt sæt til at reparerede dine cykler med. Ubrugt og i original emballage. 2 yderkasser med 10 sæt i hver. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 02:51:06
Slut dato: 26.05.2024 19:59
59. Elefant riste, 19 stk, 6630 Rødding
Står i 6630 Rødding. Elefant riste, 19 stk. Måler 1040 L x 820 B x 20 H. Ubrugt og pæn stand. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
22.05.2022 20:15
59. Lion Star Light stor
Lion er designet til at matche din eventyrlystne side og er en vild tilføjelse til freden i dit hjem. Det eneste, han har brug for, er et sted at sidde og tilslutning, så han kan lysne op i rummet både dag og nat. Brug den gule..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
11 dage, 02:51:06
Slut dato: 26.05.2024 19:59
Start
Forrige
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Næste
Slut
Side 18 ud af 21
Display
5
10
15
20
25
30
50
100
Alle