Auktionshuset Sønderjylland
Login
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig
Log på
Glemt brugernavn?
Glemt adgangskode?
OPRET BRUGER LOGIN
Forside
Køb
Købsguide
Købsvilkår
Online auktioner
Fysiske auktioner
Salg
Salgsguide
Salgsvilkår
Fragt
Fragtmuligheder
Om os
Om Auktionshuset Sønderjylland
Ofte stillede spørgsmål
Vi tilbyder
Dødsboer
Konkurser
Maskiner, Køretøjer & Værktøjer
Runde tal
Kontakt
Vores team
Alle kategorier
Auktioner
Åbningstider 2024
Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Camping spejlsæt, 24115
Køkkenudstyr, 24116
Kontormøbler - Skærbæk, 24118
Jakker & jakkesæt, 24117
Bang & Olufsen, 24122
Smykker & brillanter 24120
Oprydningssalg, 6261 Bredebro - 24121
Branddøre & Spærtræ, 24119
Kontor inventar, 24123
Forårsauktion, 24124
Rullebure, 24130
Paller & pallerammer, 24127
Halv- & helfabrikat, 24128
Både & tilbehør, 24125
Oprydnings salg, 24131
LEGO Technic, 24129
Betonsiloklodser / Beton legoklodser, 24126
Flyttesalg, 24113
4. Kvartal ekstra salg
Oprydning for ungdomsskole, 24114
Filter - Kategori: UDE kontormøbler, Haderslev Rådhus, 21137;
8. Klare vaser, 32 stk.
32 stk. klare vaser. Højde 15 cm, Ø:10 cm. Brug dem til dekoration, blomster eller lign. Til konfirmationen, bryllup eller andet fest. Ubrugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 14:03:26
Slut dato: 05.05.2024 19:31
8. Sorteringstønde, 3 delt.
Sorteringstønde på hjul. 3 stk. rør med låg. Højden er 84 cm og Ø: 34 cm. Brugt, og med diverse brugsspor. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 15:13:26
Slut dato: 28.04.2024 20:41
8. Ring i guld med 3 brillanter, str. 57. 6261 Bredebro.
Står i 6261 Bredebro. Ring i massiv guld, 14 kt. 6,3 gram. 3 stk. brillanter på ca. 0.25 ct. Størrelse 57. Ubrugt, æske medfølger. Vurderet af specialist i år 2019 til 5.600,- kr. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
1.000,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 14:33:26
Slut dato: 28.04.2024 20:01
8. Stationær PC, Lenovo. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, Lenovo E73-I5-4460S, 6 GB RAM, 128 GB HDD, 2,90 GHz. Køber skal selv installere Windows Pro 10. Power kabel medfølger ikke. Brugt, fremstår i god stand, med brugsspor. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 14:48:26
Slut dato: 28.04.2024 20:16
8. Rullebur med bundplade og låge
Rullebur med bundplade, front låge & hjul (UDEN bremser). En smule skæv. Den måler 54 cm i bredden, 80 cm i dybden og 160 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 14:13:26
Slut dato: 05.05.2024 19:41
8. Pallerammer, 6 stk.
6 stk. pallerammer. Perfekte til højbede på terassen og i haven, eller hvis du lige står og mangler rammer til dine 80 x 120 cm paller. Nogle med logo og de kan være i forskellige farver. Brugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 14:18:26
Slut dato: 05.05.2024 19:46
8. Betonsiloklodser / Legoklodser, 10 stk. Modul 80. Står i 6360 Tinglev.
10 stk. Betonsiloklodser / Legoklodser. Modul 80 (160 x 80 x 80 cm) Ca. 2500 kg per stk. Ca. Total 25.000 kilo. Klodserne er fremstillet af genanvendelig beton. Anvendes til f.eks. materielgårde, havne, genbrugspladser eller i landbruget. Se mere...
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 14:54:26
Slut dato: 05.05.2024 20:22
8. LEGO Technic Lamborghini Sian FKP 37
LEGO Technic Lamborghini Sian FKP 37 (model nr. 42115). Årgang 2020. Nypris i butik lige pt. 3.499,95 kr. Samlet og derefter sat på hylden (støvet). Det vides ikke, om alle delene er der. Byggevejledning kan findes på LEGO.dk. Uden emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
150,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 14:48:26
Slut dato: 05.05.2024 20:16
8. Beton blandemaskine. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Beton blandemaskine. Funktions dygtig. Strøm 3 polet, til alm. Strøm med jord. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 14:44:26
Slut dato: 05.05.2024 20:12
9. Stationær PC, Edge. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, Lenovo Edge 72-I5-3470S, 4 GB RAM, 500 GB HDD, 2,90 GHz. Køber skal selv installere Windows Pro 10. Sælges uden power kabel. Brugt, fremstår i god stand, med brugsspor. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 14:49:26
Slut dato: 28.04.2024 20:17
9. Rullebur med bundplade
Rullebur med bundplade & hjul (UDEN bremser). Den måler 62 cm i bredden, 79 cm i dybden og 160 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 14:14:26
Slut dato: 05.05.2024 19:42
9. Pallerammer, 6 stk.
6 stk. pallerammer. Perfekte til højbede på terassen og i haven, eller hvis du lige står og mangler rammer til dine 80 x 120 cm paller. Nogle med logo og de kan være i forskellige farver. Brugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 14:19:26
Slut dato: 05.05.2024 19:47
9. Betonsiloklodser / Legoklodser, 10 stk. Modul 80. Står i 6360 Tinglev.
10 stk. Betonsiloklodser / Legoklodser. Modul 80 (160 x 80 x 80 cm) Ca. 2500 kg per stk. Ca. Total 25.000 kilo. Klodserne er fremstillet af genanvendelig beton. Anvendes til f.eks. materielgårde, havne, genbrugspladser eller i landbruget. Se mere...
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 14:54:26
Slut dato: 05.05.2024 20:22
9. LEGO Technic Mack Anthem truck
LEGO Technic Mack Anthem truck (model nr. 42078). Årgang 2018. Udgået model. Samlet og derefter sat på hylden (støvet). Nypris 1.399,- kr. Det vides ikke, om alle delene er der. Byggevejledning kan findes på LEGO.dk. Uden emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 14:49:26
Slut dato: 05.05.2024 20:17
9. Glarmester stativ. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Glarmester stativ, til montering i varevogn. H 225 cm, B 274 cm. Pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 14:44:26
Slut dato: 05.05.2024 20:12
9. Miele Professional PT 8253 EL industritørretumbler
Miele Professional PT 8253 EL industritørretumbler. Måler B90 x H140 x D74,5cm. Har kørt 615 timer. Nypris ca. 67.000,- kr. Brugt, men umiddelbart i pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
10.000,00
DKK
Lukket d. :
03.12.2023 20:35
9. Køkkenskabe ludbehandlet, 4 stk. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. 4 stk køkkenskabe ludbehandlet fyrtræ. Måler B: 120 cm x D: 58 cm. Uden bordplade. Perfekt til udekøkken, køkkenø, skænk eller skab. I original embellage og usamlet. Ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 14:23:26
Slut dato: 05.05.2024 19:51
9. Royal swiss frituregryde
Royal swiss frituregryde, 2000W, model WJ-800. Ideel for at samle familien omkring madlavningen. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 14:09:26
Slut dato: 28.04.2024 19:37
9. Skrivebord, reol og kontorstol
Skrivebord som måler L:150 x D:80 x H:76 cm. og reol på hjul med nøgle som måler H:68 x D:49 x B:48 cm. Begge er af birk. Samt kontorstol i rød på hjul. Brugt men i pæn stand med alm. brugsspor. Er lidt løs i bagpladen. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 15:14:26
Slut dato: 28.04.2024 20:42
9. Hjørne skrivebord med kontorstol. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. Hjørne skrivebord med kontorstol. Skrivebord er højdejusterbar og måler L:180 x B:200 cm. og har skuffer og nøgle dertil. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 14:18:26
Slut dato: 28.04.2024 19:46
9. Kronings spejlsæt til biler, 2 sæt
Kronings luksus spejlsæt, der passer til 95 % af alle personbiler. Ombygningssæt med utallige kombinationsmuligheder. Alle dele og værktøj er i æsken. Nypris ca. 599,- kr. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
2 dage, 14:04:26
Slut dato: 28.04.2024 19:32
9. BMW bådmotor. 6340 Kruså
Står i 6340 Kruså. BMW Båd motor. D12. 1 cylinder. Med propel. Oprydning for virksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 14:34:26
Slut dato: 05.05.2024 20:02
9. Elektrisk løbehjul I12
I12 Elektrisk løbehjul. Hjulstørrelse: 8,5 tommer pneumatisk, Maksimal hastighed: 20-24 km / t, Rækkevidde: 20-25 km, Motorkraft: 350W, Maksimal vægt: 100 kg, Opladningstid 3-4 timer, Bremsesystem: foran: E-ABS blokeringsfri..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
9 dage, 14:04:26
Slut dato: 05.05.2024 19:32
9. Barvogn/serveringsvogn. 6100 Haderslev
Står i 6100 Haderslev. Barvogn/serveringsvogn på hjul. Med blomster kakler øverste og træplade nederst. L: 67 cm, B: 44 cm, H: 67 cm. I bejset træ. Brugt. Flyttesalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00
DKK
Lukket d. :
21.04.2024 20:05
9. Bonamat kaffemaskine. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Bonomat kaffemaskine. BRAVILOR. Med plast trak. Uden kande. Pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
451,00
DKK
Lukket d. :
21.04.2024 20:20
Start
Forrige
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Næste
Slut
Side 7 ud af 23
Display
5
10
15
20
25
30
50
100
Alle