reset_filters Filter - Kategori: DESIGN LETTERS, Løgumkloster, 21138; 


Står i 6270 Tønder. 7 kasser sengegavle og sengeender. Måler 188 cm i længden. Ubrugte. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 01:53:51
Slut dato: 05.05.2024 19:54
Qnuz tørklæde, 2 stk. Pieces strik huer, 10 stk. mundbund i bomuld og 10 stk. bælter, mål 85-105 cm, hvor nypris er ca. 250 kr. pr. stk. bælte. Ubrugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 02:35:51
Slut dato: 12.05.2024 20:36
Ca. 120 stk. blandede kaffekrus, 2 stk. flødekander og 2 stk. Sukkerskåle. I pæn stand og umiddelbart uden skår. Trænger til en vask på grund af støv. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 01:35:51
Slut dato: 05.05.2024 19:36
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. 200 stk, Visir m/velcro strop. Stabilt til ansigtet. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 01:50:51
Slut dato: 12.05.2024 19:51
96 stk. smukke glas. De er 12 cm høje og på fod. Kan bruges til vand, vin, drinks og andet. Brugt men i pæn stand uden store skår. De er ikke undersøgt for mindre skår. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 01:36:51
Slut dato: 05.05.2024 19:37
Forskellige bælter 11 stk. mål fra 85-105 cm, hvor nypris er ca. 250 kr. pr. stk. bælte. 2 strikhuer, 1 tørklæde samt 7 stk. mundbind i viscose. Ubrugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 02:36:51
Slut dato: 12.05.2024 20:37
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 01:51:51
Slut dato: 12.05.2024 19:52
Står i 6780 Skærbæk. HP Compaq LA220wg skærm, HP tastatur, HP mus, musemåtte, Canon Bubble Jet elektrisk lommeregner og underlag. Med ledninger og diverse kontorartikler. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:51
Ø125 mm skæreskiver til jern/stål, 50 stk i kasse. 2 kasser. Total 100 stk. Ubrugt. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 02:06:51
Slut dato: 12.05.2024 20:07
EX607 pro cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 01:36:51
Slut dato: 12.05.2024 19:37
Ø125 mm skæreskiver til jern/stål, 50 stk i kasse. 2 kasser. Total 100 stk. Ubrugt. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 02:06:51
Slut dato: 12.05.2024 20:07
Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 20 sæt. Ideelt sæt til at reparerede dine cykler med. Ubrugt og i original emballage. 2 yderkasser med 10 sæt i hver. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 01:36:51
Slut dato: 12.05.2024 19:37
Kvalitets runde solbriller i brun (AI 15027 C8, 46, 21-145) & LC nature solbriller af 100 % bambus. Originale design solbriller fra oprydning hos optiker. Glas kan skiftes til styrkeglas ved optiker. Ubrugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 01:36:51
Slut dato: 05.05.2024 19:37
1 par Phenumb Harpers snørrestøvler i str. 37. Nypris 1.400kr. Ubrugt og i original emballage. Fra konkursbo. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 02:36:51
Slut dato: 12.05.2024 20:37
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 01:51:51
Slut dato: 12.05.2024 19:52
Royal swiss bestiksæt, 24 dele. Ubrugt og i original kuffert + MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 07.01.2024 20:30
Står i 6270 Tønder. 8 stk sengegavle og ender i fyr med blå bejset stolper. Måler ca. 93 cm. i bredden. Ubrugte. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 01:53:51
Slut dato: 05.05.2024 19:54
4 caféborde med hvid bordplade, grå ben og fod. Bordene kan justeres under fødderne for stabilitet. Bordpladerne måler 60x70 og er ca. 75 cm. høje. Bordene er brugte med brugsspor, små fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 01:36:51
Slut dato: 05.05.2024 19:37
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. 200 stk, Visir m/velcro strop. Stabilt til ansigtet. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 01:51:51
Slut dato: 12.05.2024 19:52
K Tools værktøjsvogn i sort med 225 dele rødt værktøj. Ved at fastgøre de medfølgende hjul, bliver den nem at transportere frem og tilbage. Ubrugt og med original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 02:06:51
Slut dato: 12.05.2024 20:07
Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 20 sæt. Ideelt sæt til at reparerede dine cykler med. Ubrugt og i original emballage. 2 yderkasser med 10 sæt i hver. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 01:36:51
Slut dato: 12.05.2024 19:37
Flot smykkesæt i sølv (925) med opaler i blå/grønne nuancer, bestående af halskæde og armbånd. Brugt, men i fin stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 02:36:51
Slut dato: 12.05.2024 20:37
Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 20 sæt. Ideelt sæt til at reparerede dine cykler med. Ubrugt og i original emballage. 2 yderkasser med 10 sæt i hver. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 01:37:51
Slut dato: 12.05.2024 19:38
Ca. 67 sæt. skopudsesæt - indeholder børster, skocreme i sort og brun mm. Ubrugt, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 01:51:51
Slut dato: 12.05.2024 19:52
Smykker, ørestikkere 8 par og 4 halskæder. Brugt men i fin stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 02:36:51
Slut dato: 12.05.2024 20:37
Side 13 ud af 24
Display