Auktionshuset Sønderjylland
Login
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig
Log på
Glemt brugernavn?
Glemt adgangskode?
OPRET BRUGER LOGIN
Forside
Køb
Købsguide
Købsvilkår
Online auktioner
Fysiske auktioner
Salg
Salgsguide
Salgsvilkår
Fragt
Fragtmuligheder
Om os
Om Auktionshuset Sønderjylland
Ofte stillede spørgsmål
Vi tilbyder
Dødsboer
Konkurser
Maskiner, Køretøjer & Værktøjer
Runde tal
Kontakt
Vores team
Alle kategorier
Auktioner
Åbningstider 2024
Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Forårsauktion, 24124
Rullebure, 24130
Paller & pallerammer, 24127
Halv- & helfabrikat, 24128
Både & tilbehør, 24125
Oprydnings salg, 24131
LEGO Technic, 24129
Betonsiloklodser / Beton legoklodser, 24126
Cykler, 24136
Maskiner & værktøj, 24132
Køretøjer, 24138
Jakker & jakkesæt, 24117
Bang & Olufsen, 24122
Smykker & brillanter 24120
Oprydningssalg, 6261 Bredebro - 24121
Branddøre & Spærtræ, 24119
Kontormøbler - Skærbæk, 24118
4. Kvartal ekstra salg
Filter - Kategori: Antik og Retro auktion Løgumkloster, 21136;
26. Hjørneskrivebord med fodstøtte. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. Hjørneskrivebord højdejusterbar med fodstøtte. Måler B:160 x L:300 cm. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:50
27. Hampstead Lighting Bach lysekrone, krom
Bach lysekronen er designet af Solzi Luce og fremstillet af Hampstead Lightning i Italien. Hver halogenpære er dækket af en mat hvid polycarbonatskærm. Brugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
12.06.2022 20:10
27. Reoler med jalousi låge, 3 stk. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. 3 stk. reoler med jalousi låge, skuffe og nøgle dertil. Overdel kan afmonteres. Hvert måler H:151 x B:79 x D:42cm. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:50
27. Action Kamera 4K Ultra HD kvalitet, 2 stk.
2 stk. Action Kamera 4K Ultra HD kvalitet. Med indbygget WIFI og styring via APP. Passer til både iPhones og Android telefoner. Inklusive vandtæt undervandshus, hjelm holder og stropper, cykelstyrs holder m.m. Nypris 1.599 kr. Fra United….SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 07:30:12
Slut dato: 05.05.2024 19:36
27. Stor urboks med 20 ure. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Urboks i imiteret sort læder, indeholdende 20 stk. armbåndsure. Seiko, Qartz, Geneve, FHD m.m. Mål L28,5xD21,5xH16,5 cm. Ubrugt. Meget fin kasse. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
500,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:26
27. Mustang cykel
Mustang cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
12 dage, 07:30:12
Slut dato: 12.05.2024 19:36
28. 2 stk. urbokse til 10 ure. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. 2 stk. urbokse, en i brun præget krokodilleskind, med plads til 10 ure. Mål L25,5xD21,5xH9 cm. Den anden præget sort læder, med plads til 10 ure.Mål L23xD21xH8 cm. Ubrugt. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
150,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:26
28. Kildemoes cykel
Kildemoes cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
12 dage, 07:30:12
Slut dato: 12.05.2024 19:36
28. Sengegavle og ender, 7 kasser, 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. 7 kasser sengegavle og sengeender. Måler 188 cm i længden. Ubrugte. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 07:48:12
Slut dato: 05.05.2024 19:54
28. Kaffekrus, flødekander og sukkerskåle, ca. 120 dele
Ca. 120 stk. blandede kaffekrus, 2 stk. flødekander og 2 stk. Sukkerskåle. I pæn stand og umiddelbart uden skår. Trænger til en vask på grund af støv. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 07:30:12
Slut dato: 05.05.2024 19:36
28. Hjørne skrivebord med kontorstol. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. Hjørne skrivebord med kontorstol. Skrivebord er højdejusterbar og måler L:180 x B:210 cm. og har skuffer og nøgle dertil. Brugt og der er monteret bræt bagpå. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:50
29. Glas, 96 stk.
96 stk. smukke glas. De er 12 cm høje og på fod. Kan bruges til vand, vin, drinks og andet. Brugt men i pæn stand uden store skår. De er ikke undersøgt for mindre skår. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 07:31:12
Slut dato: 05.05.2024 19:37
29. Arbejdsstation til kontor. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. HP Compaq LA220wg skærm, HP tastatur, HP mus, musemåtte, Canon Bubble Jet elektrisk lommeregner og underlag. Med ledninger og diverse kontorartikler. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
100,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:51
29. Litografi af Siig. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Litografi af Siig. Mål B106xH106 cm. Abstrakt billede i varme farver. Malet træramme. Brugt. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
401,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:26
29. EX607 pro cykel
EX607 pro cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
12 dage, 07:31:12
Slut dato: 12.05.2024 19:37
30. Litografi af Siig. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Litografi af Siig. Mål H108xB108 cm. Abstrakt billede i varme farver. Malet træramme. Brugt. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
200,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:26
30. Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 20 sæt.
Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 20 sæt. Ideelt sæt til at reparerede dine cykler med. Ubrugt og i original emballage. 2 yderkasser med 10 sæt i hver. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
12 dage, 07:31:12
Slut dato: 12.05.2024 19:37
30. Smukke brune solbriller & LC nature solbriller
Kvalitets runde solbriller i brun (AI 15027 C8, 46, 21-145) & LC nature solbriller af 100 % bambus. Originale design solbriller fra oprydning hos optiker. Glas kan skiftes til styrkeglas ved optiker. Ubrugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 07:31:12
Slut dato: 05.05.2024 19:37
31. Royal swiss bestiksæt, 24 dele
Royal swiss bestiksæt, 24 dele. Ubrugt og i original kuffert + MOMS
Nuværende bud:
100,00
DKK
Lukket d. :
07.01.2024 20:30
31. Sengegavle og ender, 8 kasser. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. 8 stk sengegavle og ender i fyr med blå bejset stolper. Måler ca. 93 cm. i bredden. Ubrugte. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 07:48:12
Slut dato: 05.05.2024 19:54
31. Caféborde, 4 stk.
4 caféborde med hvid bordplade, grå ben og fod. Bordene kan justeres under fødderne for stabilitet. Bordpladerne måler 60x70 og er ca. 75 cm. høje. Bordene er brugte med brugsspor, små fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
5 dage, 07:31:12
Slut dato: 05.05.2024 19:37
31. Litografi af Siig. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Litografi af Siig. Mål H108xB108 cm. Abstrakt billede i varme farver. Malet træramme. Brugt. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
200,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:26
31. Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 20 sæt.
Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 20 sæt. Ideelt sæt til at reparerede dine cykler med. Ubrugt og i original emballage. 2 yderkasser med 10 sæt i hver. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
12 dage, 07:31:12
Slut dato: 12.05.2024 19:37
32. Mobil telefon, AI, rosegold. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Ny AI Android telefon, rosegold. 32GB, 2 simkort. Stort kamera, høretelefoner, oplader samt gennemsigtigt cover. Ubrugt, i original emballage. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
150,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 20:26
32. Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 20 sæt.
Profex cykelværktøj kasse med 66 dele, 20 sæt. Ideelt sæt til at reparerede dine cykler med. Ubrugt og i original emballage. 2 yderkasser med 10 sæt i hver. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
12 dage, 07:32:12
Slut dato: 12.05.2024 19:38
Start
Forrige
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Næste
Slut
Side 12 ud af 17
Display
5
10
15
20
25
30
50
100
Alle