Køretøjer, 24138
Camping spejlsæt, 24115
Smykker & brillanter 24120
Kontor inventar, 24123
Oprydning for ungdomsskole, 24114
Filter - Kategori: Udklædnings/fastelavnstøj, Løgumkloster, 21008;
25. Bowle i messing og facetslebet glas. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Bowle i messing og glas, af ældre dato. Ø30 cm x H37 cm. Med løvefødder og andre fine detaljer. Selve glasset er facetslebet. Meget smuk. Brugt. Umiddelbart fremstår den uden skår. Oprydningssalg. MOMSFRI
400,00
26. Tama trommesæt. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Trommesæt, TAMA. Foden til stor trommen mangler. Ellers skulle alle dele være der. Pæn stand. MOMSFRI
550,00
26. Fade og kageopsats. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Fade og kage opsats i pletsølv og porcelæn. 3 fade i pletsølv i str. 52x36 cm samt 2 stk. 45x32 cm. Skål i pletsølv måler 32x24x5 cm. Kageopsats Classic, Firkløveren i porcelæn. Mangler bundskrue til opsatsen. Mål Ø27 og Ø17 cm.
26. Liva Chocco duge 140x140, 38 stk.
38 stk. Liva Chocco kvalitets stofduge - perfekt til bryllup, fødselsdag, barnedåb, konfirmation el. anden fest. Mål: 140x140 cm. Aldrig brugt, kun vasket én gang på professionelt vaskeri. Dermed blevet stivet (holder form, forhindrer smuds). +MOMS
6 dage, 10:57:19
Slut dato: 05.05.2024 19:36
26. Sengegavle, 6 stk, 6270 Tønder
6 dage, 11:15:19
Slut dato: 05.05.2024 19:54
26. Royal swiss raclette 1200-1400W
26. Hjørneskrivebord med fodstøtte. 6780 Skærbæk
27. Royal Swiss bestiksæt, 24 dele.
27. Hampstead Lighting Bach lysekrone, krom
27. Reoler med jalousi låge, 3 stk. 6780 Skærbæk
27. Action Kamera 4K Ultra HD kvalitet, 2 stk.
6 dage, 10:57:19
Slut dato: 05.05.2024 19:36
27. Diverse keyboard, m.m. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Diverse musik instrumenter. 4 stk. keyboard, alle Yamaha. Node stativer, mikrofon holder, ukurant keyboard bord. Mange dele. Diverse ledninger, m.m. mangler. Alt virkede ved nedtagning. MOMSFRI
1.350,00
27. Stor urboks med 20 ure. 6261 Bredebro
500,00
28. Surround anlæg, m.m. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Surround anlæg. Med højtaler, center og bas. Blueway fra samsung. 3D. Model code BD-F89000N/XE. Højtaler fra dali. Har små brugsspor. Alle ledningerne skulle være der. Dog er det ikke tjekket efter. Virkede ved nedtagning. MOMSFRI
28. 2 stk. urbokse til 10 ure. 6261 Bredebro
28. Sengegavle og ender, 7 kasser, 6270 Tønder
6 dage, 11:15:19
Slut dato: 05.05.2024 19:54
28. Kaffekrus, flødekander og sukkerskåle, ca. 120 dele
6 dage, 10:57:19
Slut dato: 05.05.2024 19:36
28. Hjørne skrivebord med kontorstol. 6780 Skærbæk
28. Royal Swiss juice presser
29. Glas, 96 stk.
6 dage, 10:58:19
Slut dato: 05.05.2024 19:37
29. Royal swiss Køkkensæt, 12 dele
29. Arbejdsstation til kontor. 6780 Skærbæk
29. Diskotek / lys sæt. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Diskotek / lys sæt. 4 stk. martin minimag, 3 stk. højtaler, Eurolite snow 5001 maskine, med lidt væske. 2 stk. CD afspiller, sony og IMG. Yamaha effeckt forstærker. 450W. Stor fin kuffert fuld af CDér. Mange stk. Bass med indbygge
1.700,00
29. Litografi af Siig. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Litografi af Siig. Mål B106xH106 cm. Abstrakt billede i varme farver. Malet træramme. Brugt. Oprydningssalg. MOMSFRI
401,00
30. Makuleringsmaskine. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Makuleringsmaskine, FELLOWES. Model SB83. Med ekstra poser. MOMSFRI
600,00
Side 14 ud af 21