reset_filters Filter - Kategori: Husholdning- og partivare auktion, Løgumkloster 20114. ; 


Cykler, 4 stk. Den ene mangler et sæde. Brugte. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
250,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 19:40
Kuffert med ca. 60 dele fiskeudstyr - indeholder kroge, blink mm. Smart fiskegrej til mange forskellige typer fiskeri. Super startboks til juniorfiskeren og begynderen. Ubrugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:40
Boris tilføjer hygge og nuttethed, uanset hvor han går, med sin stemningsbelysning. Brug den gule berøringsdæmperknap på strømkablet til at vælge én af ​​de 6 lysstyrkeindstillinger. Den sidste lysstyrkeindstilling, nattilstanden, er..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 14.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:51
Smukt marmor sofabord i brunlige/rødlige nuancer. Måler L:135 x B:80 x H:42,5 cm. Er meget tungt. Brugt og med enkelte brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 21:17:24
Slut dato: 20.05.2024 20:21
Qnuz tørklæde, 2 stk. Pieces strik huer, 7 stk. mundbund i viskose og 11 stk. bælter, mål 80-100 cm, hvor nypris er ca. 250 kr. pr. bælte. Ubrugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:40
Står i 6400 Sønderborg. Blandet fliser. 20 x 20 cm i grå, fra villeroy og boch. Ca. 5 kasser med ca. 25 stk per kasse. 30 x 30 cm grå maleret. 20 x 20 cm der minder om. 10 x 30 cm i mathvid. 30 x 60 i mamoreret. Frise 7 x 60 cm. Mange dele. Se mere..
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 21:02:24
Slut dato: 20.05.2024 20:06
Står i 6400 Sønderborg. Blandet fliser. 30 x 30 i opdelt. Ca. 24 stk. 30 x 60 cm i grålig model. Ca. 12 stk. 9 stk. i en anden grålig. 6 stk. i en brunlig udgave. 15 x 60. ca. 20 stk. I en lys grå. En der er 60 x 60 i grå. Ca. 14 stk. Se mere...
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 21:02:24
Slut dato: 20.05.2024 20:06
Royal Swiss Raclette 1200 - 1400W. til 8 personer. Med grill og sten, samt raclette skeer og skåle. Den perfekte samling omkring et hyggeligt måltid. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:46
Smukke glaspendler. 6 kasser m. 2 stk. i hver. Lamperne passer perfekt i et moderne køkken, over et fritstående køkkenbord/koge-ø eller som en gruppe over et spisebord. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 19:55
Wire med krog, 5 stk. 8 M. Afmonteret fra bådspil. MOMSFRI
Nuværende bud:
150,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:10
Ældre cykel med lad og støttehjul foran. Det ene af hjulene har det ikke så godt. Trænger til service. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
250,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 19:40
Russisk krigshjelm af stål fra 2. verdenskrig. Fra privat samling. Samt 2 stk. Hollandske Politi/General kasketter. Begge i sort stof og med stort emblem. Den ene har desuden krans på både skyggekant og kasket. Str. 53 & 56. Brugte og med patina. MO
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:40
Kvalitets Prego handmade danish design solbriller i sort med lilla glas & LC nature solbriller af 100 % bambus. Originale design solbriller fra oprydning hos optiker. Vejl. udsalgspris 1.900.- kr. Glas kan skiftes til styrkeglas ved optiker. Ubrugte
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 14.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:51
Ældre grønligt gulvtæppe med smukt mønster. Måler 120 x 160 cm. Brugt, har hul i den ene side (se billede). Trænger til at blive banket og renset. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 21:17:24
Slut dato: 20.05.2024 20:21
Royal swiss bestiksæt, 24 dele. Ubrugt og i original kuffert + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:46
Bach lysekronen er designet af Solzi Luce og fremstillet af Hampstead Lightning i Italien. Hver halogenpære er dækket af en mat hvid polycarbonatskærm. Brugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.06.2022 20:10
Ingmar Relling Flex Lounge stol med smukt patineret armygrønne aftagelige læderhynder. Norsk vintage stol fra 1960/1970. Produceret af Westnofa Funiture. Sammenfoldelig "X"-stel af palisander. Pris brugt ca. 7.300kr..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 21:17:24
Slut dato: 20.05.2024 20:21
Fantastisk flot blå classic pedalbil fra Goki, er perfekt som første køretøj for børn fra 3 år og op. En perfekt gave til den lille racerkører. Mål H: 95 cm x L: 50 cm. Materiale: metal og plastik, i virkelig eksklusiv.....SE MERE
Nuværende bud:
200,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:40
Står i 6400 Sønderborg. Villeroy & Boch Fliser i lyseblå. 10 x 30 cm. Ca. 7 kasser med 30 stk. per kasse. 12 kasser med ca. 30 stk. fra Azulejo i hvid. 10 x 30 cm. Ubrugt og rest parti. + MOMS
Nuværende bud:
150,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 21:02:24
Slut dato: 20.05.2024 20:06
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. 200 stk, Visir m/velcro strop. Stabilt til ansigtet. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 19:55
2 stk. Action Kamera 4K Ultra HD kvalitet. Med indbygget WIFI og styring via APP. Passer til både iPhones og Android telefoner. Inklusive vandtæt undervandshus, hjelm holder og stropper, cykelstyrs holder m.m. Nypris 1.599 kr. Fra United….SE MERE
Nuværende bud:
150,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:40
Wire med krog, 5 stk. 8 M. Afmonteret fra bådspil. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:10
Forza drengecykel med 3 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 14.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:51
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. 200 stk, Visir m/velcro strop. Stabilt til ansigtet. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 19:55
Royal Swiss juice presser, 1000W. 2 hastighedsindstillinger (0-1-2), Stor volumenbeholder (ca. 2,0 liter kapacitet), Kan demonteres fuldstændigt for hurtig og nem rengøring. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:46
Side 13 ud af 29
Display