reset_filters Filter - Kategori: Børnetøjs online auktion, del 3. Løgumkloster, 20112; 


Står i 6400 Sønderborg. Fliser. 20 x 20 cm. Farve G67. Serie : Basis 3* series. Ca 33 kasser i alt. Nogle er åbne og mangler nogle. Der tages forbehold for at nogle af dem har fået et slag på dem der er åbne. Ca. 25 stk. per kasse. Se mere...
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:05
Står i 6400 Sønderborg. Fliser. 20 x 20 cm. 30 stk. per kasse. Ca 31 kasser i alt. Nuance 45D. Hvid. Code 0128674. Ubrugt og rest parti. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:05
Diverse Reservedele hjul til cykler og Cykel holdere til bil. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:39:21
Slut dato: 12.05.2024 19:35
Hatsan luftgevær med tilhørende geværfoderal i imiteret læder til sikker opbevaring. Brugt, men i fin stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 08:39:21
Slut dato: 12.05.2024 20:35
Kommode i fyrretræ med 2 stk. skuffer. Måler H: 70 x B: 119 x D: 56 cm. Brugt, men i pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:20
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:54:21
Slut dato: 12.05.2024 19:50
OREGON PowerSharp sværd, 2 stk. kæder & 2 stk. slibesten. Slib kæden på saven hurtigere. Man skal blot klemme en lille slibekassette fast på sværdet og køre saven i 3-5 sek. Sværene er 14 tommer og 36 cm. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
200,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 08:09:21
Slut dato: 12.05.2024 20:05
Smukt marmor sofabord i brunlige/rødlige nuancer. Måler L:135 x B:80 x H:42,5 cm. Er meget tungt. Brugt og med enkelte brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:21
Qnuz tørklæde, 2 stk. Pieces strik huer, 7 stk. mundbund i viskose og 11 stk. bælter, mål 80-100 cm, hvor nypris er ca. 250 kr. pr. bælte. Ubrugt, MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 08:40:21
Slut dato: 12.05.2024 20:36
36 stk. Avita håndsprit 85%, 500 ML. Håndgel til hånd desinfektion. 20 pakker XL Nitrile handsker a´100 stk./pakke. Tynd og smidig engangshandsker, som er pudderfri og fødevaregodkendte. 200 stk, Visir m/velcro strop. Stabilt til ansigtet. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:55:21
Slut dato: 12.05.2024 19:51
Står i 6400 Sønderborg. Blandet fliser. 20 x 20 cm i grå, fra villeroy og boch. Ca. 5 kasser med ca. 25 stk per kasse. 30 x 30 cm grå maleret. 20 x 20 cm der minder om. 10 x 30 cm i mathvid. 30 x 60 i mamoreret. Frise 7 x 60 cm. Mange dele. Se mere..
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:06
Skruetrækkersæt med 6 dele, 12 sæt ialt. Samlet værdi ca. 550kr. Fra United. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 08:10:21
Slut dato: 12.05.2024 20:06
Cykler, 4 stk. Den ene mangler et sæde. Brugte. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:40:21
Slut dato: 12.05.2024 19:36
Smukke glaspendler. 6 kasser m. 2 stk. i hver. Lamperne passer perfekt i et moderne køkken, over et fritstående køkkenbord/koge-ø eller som en gruppe over et spisebord. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:55:21
Slut dato: 12.05.2024 19:51
Wire med krog, 5 stk. 8 M. Afmonteret fra bådspil. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 08:10:21
Slut dato: 12.05.2024 20:06
Ældre cykel med lad og støttehjul foran. Det ene af hjulene har det ikke så godt. Trænger til service. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
150,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:40:21
Slut dato: 12.05.2024 19:36
Russisk krigshjelm af stål fra 2. verdenskrig. Fra privat samling. Samt 2 stk. Hollandske Politi/General kasketter. Begge i sort stof og med stort emblem. Den ene har desuden krans på både skyggekant og kasket. Str. 53 & 56. Brugte og med patina. MO
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 08:40:21
Slut dato: 12.05.2024 20:36
Ældre grønligt gulvtæppe med smukt mønster. Måler 120 x 160 cm. Brugt, har hul i den ene side (se billede). Trænger til at blive banket og renset. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:21
Står i 6400 Sønderborg. Blandet fliser. 30 x 30 i opdelt. Ca. 24 stk. 30 x 60 cm i grålig model. Ca. 12 stk. 9 stk. i en anden grålig. 6 stk. i en brunlig udgave. 15 x 60. ca. 20 stk. I en lys grå. En der er 60 x 60 i grå. Ca. 14 stk. Se mere...
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:06
Står i 6400 Sønderborg. Villeroy & Boch Fliser i lyseblå. 10 x 30 cm. Ca. 7 kasser med 30 stk. per kasse. 12 kasser med ca. 30 stk. fra Azulejo i hvid. 10 x 30 cm. Ubrugt og rest parti. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:06
Wire med krog, 5 stk. 8 M. Afmonteret fra bådspil. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 08:10:21
Slut dato: 12.05.2024 20:06
Mustang cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 07:40:21
Slut dato: 12.05.2024 19:36
Fantastisk flot blå classic pedalbil fra Goki, er perfekt som første køretøj for børn fra 3 år og op. En perfekt gave til den lille racerkører. Mål H: 95 cm x L: 50 cm. Materiale: metal og plastik, i virkelig eksklusiv.....SE MERE
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 08:40:21
Slut dato: 12.05.2024 20:36
Bach lysekronen er designet af Solzi Luce og fremstillet af Hampstead Lightning i Italien. Hver halogenpære er dækket af en mat hvid polycarbonatskærm. Brugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.06.2022 20:10
Ingmar Relling Flex Lounge stol med smukt patineret armygrønne aftagelige læderhynder. Norsk vintage stol fra 1960/1970. Produceret af Westnofa Funiture. Sammenfoldelig "X"-stel af palisander. Pris brugt ca. 7.300kr..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 09.05.2024 12:00
Slut dato: 20.05.2024 20:21
Side 10 ud af 22
Display