Filter - Kategori: Kontormøbler auktion, Løgumkloster, 20108;
7. Parti Climair vindafviser. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Parti Climair vindafviser. Mange dele. Ubrugte. MOMSFRI
3 dage, 13:19:24
Slut dato: 05.05.2024 20:11
7. Busetto cykel
Busetto cykel med 3 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
10 dage, 12:39:24
Slut dato: 12.05.2024 19:31
8. Høvlet spærtræ, C24, ca. 26 stk. 6360 Tinglev
Står i 6360 Tinglev. Høvlet spærtræ, C24, 60 x 250 mm, á 5,4 M. Ca. 26 stk ialt. Ubrugte og restparti. Ligger udenfor og der tages forbehold for ukurante mål på nogle af dem og evt. små skader pga. de ligger udenfor + MOMS
2.050,00
8. Klare vaser, 32 stk.
3 dage, 12:39:24
Slut dato: 05.05.2024 19:31
8. Stationær PC, Lenovo. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, Lenovo E73-I5-4460S, 6 GB RAM, 128 GB HDD, 2,90 GHz. Køber skal selv installere Windows Pro 10. Power kabel medfølger ikke. Brugt, fremstår i god stand, med brugsspor. Oprydningssalg. MOMSFRI
8. Rullebur med bundplade og låge
Rullebur med bundplade, front låge & hjul (UDEN bremser). En smule skæv. Den måler 54 cm i bredden, 80 cm i dybden og 160 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
3 dage, 12:49:24
8. Pallerammer, 6 stk.
3 dage, 12:54:24
Slut dato: 05.05.2024 19:46
8. Betonsiloklodser / Legoklodser, 10 stk. Modul 80. Står i 6360 Tinglev.
10 stk. Betonsiloklodser / Legoklodser. Modul 80 (160 x 80 x 80 cm) Ca. 2500 kg per stk. Ca. Total 25.000 kilo. Klodserne er fremstillet af genanvendelig beton. Anvendes til f.eks. materielgårde, havne, genbrugspladser eller i landbruget. Se mere...
3 dage, 13:30:24
Slut dato: 05.05.2024 20:22
8. LEGO Technic Lamborghini Sian FKP 37
LEGO Technic Lamborghini Sian FKP 37 (model nr. 42115). Årgang 2020. Nypris i butik lige pt. 3.499,95 kr. Samlet og derefter sat på hylden (støvet). Det vides ikke, om alle delene er der. Byggevejledning kan findes på LEGO.dk. Uden emballage. MOMSFRI
550,00
3 dage, 13:24:24
Slut dato: 05.05.2024 20:16
8. Beton blandemaskine. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Beton blandemaskine. Funktions dygtig. Strøm 3 polet, til alm. Strøm med jord. MOMSFRI
3 dage, 13:20:24
Slut dato: 05.05.2024 20:12
8. Trek mountainbike
Trek mountainbike med 21 gear. Trænger til service. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
10 dage, 12:39:24
Slut dato: 12.05.2024 19:31
8. Granater, 24 stk. i alt 12.000 kugler.
Kasse med 24 granater á 500 stk. 6mm softgunkugler. Total 12.000 kugler. I 4 forskellige farver. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 19:46
8. Hjørne skrivebord med kontorstol. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. Hjørne skrivebord med kontorstol. Skrivebord er højdejusterbar og måler L:180 x B:200 cm. og har skuffer og nøgle dertil. Brugt og den ene skuffe har skader. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
8. Jolle med opbevarings vogn . 6340 Kruså
Står i 6340 Kruså. Jolle med opbevarings vogn. 410 cm lang. Trænger til en kærlig hånd. Oprydning for virksomhed. +MOMS
3 dage, 13:09:24
Slut dato: 05.05.2024 20:01
9. Miele Professional PT 8253 EL industritørretumbler
Miele Professional PT 8253 EL industritørretumbler. Måler B90 x H140 x D74,5cm. Har kørt 615 timer. Nypris ca. 67.000,- kr. Brugt, men umiddelbart i pæn stand. MOMSFRI
10.000,00
9. Køkkenskabe ludbehandlet, 4 stk. 6270 Tønder
3 dage, 12:59:24
Slut dato: 05.05.2024 19:51
9. Skabslamper (0082) 54cm, hvid, 40 stk.
40 stk. skabslamper inkl. rør. 54 cm. Med tænd/sluk knap og ledning med stik. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Start dato: 02.05.2024 12:00
Slut dato: 12.05.2024 19:47
9. Hjørne skrivebord med kontorstol. 6780 Skærbæk
Står i 6780 Skærbæk. Hjørne skrivebord med kontorstol. Skrivebord er højdejusterbar og måler L:180 x B:200 cm. og har skuffer og nøgle dertil. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
9. BMW bådmotor. 6340 Kruså
Står i 6340 Kruså. BMW Båd motor. D12. 1 cylinder. Med propel. Oprydning for virksomhed. +MOMS
3 dage, 13:10:24
Slut dato: 05.05.2024 20:02
9. Elektrisk løbehjul I12
I12 Elektrisk løbehjul. Hjulstørrelse: 8,5 tommer pneumatisk, Maksimal hastighed: 20-24 km / t, Rækkevidde: 20-25 km, Motorkraft: 350W, Maksimal vægt: 100 kg, Opladningstid 3-4 timer, Bremsesystem: foran: E-ABS blokeringsfri..... SE MERE
3 dage, 12:40:24
Slut dato: 05.05.2024 19:32
9. Høvlet spærtræ, C24, ca. 24 stk. 6360 Tinglev
Står i 6360 Tinglev. Høvlet spærtræ, C24, 60 x 250 mm, á 5,1 M. ca. 24 stk ialt. Ubrugte og restparti. Ligger udenfor og der tages forbehold for ukurante mål på nogle af dem og evt. små skader pga. de ligger udenfor + MOMS
1.850,00
9. Stationær PC, Edge. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, Lenovo Edge 72-I5-3470S, 4 GB RAM, 500 GB HDD, 2,90 GHz. Køber skal selv installere Windows Pro 10. Sælges uden power kabel. Brugt, fremstår i god stand, med brugsspor. Oprydningssalg. MOMSFRI
9. Rullebur med bundplade
Rullebur med bundplade & hjul (UDEN bremser). Den måler 62 cm i bredden, 79 cm i dybden og 160 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
3 dage, 12:50:24
9. Pallerammer, 6 stk.
3 dage, 12:55:24
Slut dato: 05.05.2024 19:47
9. Betonsiloklodser / Legoklodser, 10 stk. Modul 80. Står i 6360 Tinglev.
3 dage, 13:30:24
Slut dato: 05.05.2024 20:22
1
2
3
4
6
Side 5 ud af 18