Auktionshuset Sønderjylland
Login
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig
Log på
Glemt brugernavn?
Glemt adgangskode?
OPRET BRUGER LOGIN
Forside
Køb
Købsguide
Købsvilkår
Online auktioner
Fysiske auktioner
Salg
Salgsguide
Salgsvilkår
Fragt
Fragtmuligheder
Om os
Om Auktionshuset Sønderjylland
Ofte stillede spørgsmål
Vi tilbyder
Dødsboer
Konkurser
Maskiner, Køretøjer & Værktøjer
Runde tal
Kontakt
Vores team
Alle kategorier
Auktioner
Åbningstider 2024
Tilmeld dig vores nyhedsbrev
Crosser / Dirtbike, 24140
Plastkasser, 24143
Generatorer, 24144
Ude Maskiner, 24138
Veterankøretøjer, 24139
Ude Byggematerialer, 24141
Møbler, billeder & lamper, 24142
Sommer auktion, 24147
Betonsiloklodser / Betonlegoklodser, 24145
Køkkenudstyr, 24146
Spejle, 24148
Paller & pallerammer, 24151
PH Artichoke - Koglen, 24153
Værktøj og værktøjsvogne, 24150
Lagerinventar - Rødding, 24149
4. Kvartal ekstra salg
Køkkenudstyr, 24116
Designerlamper & interiør, 241xx
Filter - Kategori: Uge auktion, Løgumkloster 2087;
46. Servante m. spejl H:180cm, 2 delt
2-delt servante med spejl og udskæringer i fyrretræ. Måler H:180 x B:139 x D:61cm. Underdel er med 2 låger og 2 skuffer. Overdel er med spejl og 2 hylder. Brugt og med brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 19:32:40
Slut dato: 20.05.2024 20:26
46. Royal Swiss knivsæt med brun skaft, 9 dele.
Royal Swiss knivsæt, 9 dele. Alle med pæn brun skaft. Ubrugt og i original taske. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:41
46. Puk 1 spejl med LED lys, Ø: 60 cm.
Puk 1 spejl med belgisk AGC MIROX eco glas m. LED lys og baggrundsbelysning. Ø: 60 cm. Skjult ophæng og afstand til væg 25 mm. Spejltykkelse: 4 mm. Polerede kanter - ingen skarpe kanter. Ubrugt, original emballage. +MOMS. Mere tekst under billede.
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 20:26
47. Puk 1 spejl med LED lys, Ø: 60 cm.
Puk 1 spejl med belgisk AGC MIROX eco glas m. LED lys og baggrundsbelysning. Ø: 60 cm. Skjult ophæng og afstand til væg 25 mm. Spejltykkelse: 4 mm. Polerede kanter - ingen skarpe kanter. Ubrugt, original emballage. +MOMS. Mere tekst under billede.
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 20:26
47. Softicemaskine, 2 stk
2 stk. Softicemaskine. Model SIM1300, 1 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Fra United. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
28.04.2024 19:50
47. Royal swiss Køkkensæt, 12 dele
Royal swiss Køkkensæt, 12 dele. Virker også til induktion. Perfekt sæt til køkkenet. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:41
47. EX607 pro cykel
EX607 pro cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
10 dage, 19:02:40
Slut dato: 26.05.2024 19:56
47. Elefant riste, 16 stk, 6630 Rødding
Står i 6630 Rødding. Elefant riste, 16 stk. Måler mellem 1080-1060 L x 960-700 B x 30 H. Ubrugt og pæn stand. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
22.05.2022 20:15
47. Abstrakte malerier i blå- og grønlige nuancer, 2 stk.
2 stk. akrylmalerier på lærred med svæveramme i sort. Begge måler 104x84cm. Det ene er i blålige nuancer, og det andet er i mere grønlige nuancer. Signeret hhv. RJ og MV. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 19:32:40
Slut dato: 20.05.2024 20:26
48. Værktøjskuffert med værktøj
Værktøjskuffert med værktøj. På hjul og med teleskopisk håndtag, så den er nem at transportere frem og tilbage. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
250,00
DKK
Lukket d. :
20.11.2022 20:15
48 Softicemaskine og chokoladefontæne
Softicemaskine model SIM1300, 1,0 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Fra United. Samt chokoladefontæne model CH82. Held forsmeltet chokolade i og vupti en lækker dessert. Ubrugt og original emballage. Fra grossist. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:41
48. Elefant riste, 13 stk, 6630 Rødding
Står i 6630 Rødding. Elefant riste, 13 stk. Måler 1060 L x 960 B x 30 H. Ubrugt og pæn stand. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
22.05.2022 20:15
48. Smukke brune solbriller & LC nature solbriller
Kvalitets runde solbriller i brun (AI 15027 C8, 46, 21-145) & LC nature solbriller af 100 % bambus. Originale design solbriller fra oprydning hos optiker. Glas kan skiftes til styrkeglas ved optiker. Ubrugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
10 dage, 19:02:40
Slut dato: 26.05.2024 19:56
48. Kridt/skoletavle i grøn 185x120cm.
Brug fantasien og kreativiteten på denne kvalitets kridttavle. Tavlens overflade er med en keramisk kridtoverflade i grøn. Måler ca. 185 x 120cm. Med gule/orange tern. Brugt og med brugsspor. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 19:32:40
Slut dato: 20.05.2024 20:26
48. Puk 1 spejl med LED lys, Ø: 60 cm.
Puk 1 spejl med belgisk AGC MIROX eco glas m. LED lys og baggrundsbelysning. Ø: 60 cm. Skjult ophæng og afstand til væg 25 mm. Spejltykkelse: 4 mm. Polerede kanter - ingen skarpe kanter. Ubrugt, original emballage. +MOMS. Mere tekst under billede
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 20:26
49. Sandra 1 spejl med LED lys, Ø: 60 cm.
Sandra 1 rundt spejl med super flot LED lys ramme. Ø: 60 cm. Kelvin 3000. IP44 godkendt. Lyset kommer fra en LED strip, som sidder på rammen på bagsiden af spejlet. Skjult ophæng og afstand til væg er 25 mm. Det lyser ud til..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 20:27
49. Knivblok med 5 knive og saks, i farven sort.
Flot knivblok i sort, med 5 stk. lækre knive, samt fjerkræssaks. Ubrugt, i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:42
49. WOFI LED Vaasa loftlampe med ring-design
WOFI LED Vaasa stor og smuk loftslampe i unik design, bestående af 5 stk. ringe. Nypris ca. 4.000.- kr. Måler 114 cm x 87 cm. H: 21cm. 105 W. Lampen lyser i hvidt lys. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 19:33:40
Slut dato: 20.05.2024 20:27
49. Baby Rabbit stol til børn, blå
Baby Rabbit stol i smuk blå farve. Designet så børnene kan læne sig op ad ørene, side omvendt ved at ride på den eller ved at hvile armene på ørene. Den kan både bruges indendørs og udendørs. Lavet af polyethylen, måler 45 x 26..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
10 dage, 19:03:40
Slut dato: 26.05.2024 19:57
50. Hampstead Lighting Bach lysekrone, krom
Bach lysekronen er designet af Solzi Luce og fremstillet af Hampstead Lightning i Italien. Hver halogenpære er dækket af en mat hvid polycarbonatskærm. Brugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Lukket d. :
12.06.2022 20:15
50. Sandra 1 spejl med LED lys, Ø: 60 cm.
Sandra 1 rundt spejl med super flot LED lys ramme. Ø: 60 cm. Kelvin 3000. IP44 godkendt. Lyset kommer fra en LED strip, som sidder på rammen på bagsiden af spejlet. Skjult ophæng og afstand til væg er 25 mm. Det lyser ud til..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 20:27
50. Royal Swiss kødhakker med diverse tilbehør.
Royal Swiss kødhakker med diverse tilbehør. Model LRD-120. 1200 Watt. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:42
50. Dueslag, 2 stk.
2 stk. stål skabe/reoler med 12 stk. duesalg i hver. Hvert skab måler 76 x 45 x 82 cm. Der er 4 stk. master nøgle til at åbne alle rum på samme tid. Der er nøgler til 19 ud af 24 dueslag. Brugt. +MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
4 dage, 19:33:40
Slut dato: 20.05.2024 20:27
50. Kildemoes cykel
Kildemoes cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00
DKK
Afgiv Bud
Slutter om:
10 dage, 19:03:40
Slut dato: 26.05.2024 19:57
51. Royal Swiss pander i sort, 3 stk.
3 stk. Royal Swiss pander i sort. Ø 20/24/28 cm. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00
DKK
Start dato: 16.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:42
Start
Forrige
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Næste
Slut
Side 17 ud af 21
Display
5
10
15
20
25
30
50
100
Alle