reset_filters Filter - Kategori: Ophør af tømrer / snedker firma auktion, 2083;

Retro hjelm med briller. Den har hagerem og er polsteret indeni. Ubrugt. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 12 dage, 00:12:38
Slut dato: 05.05.2024 19:31
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 01:22:38
Slut dato: 28.04.2024 20:41
Står i 6270 Tønder. Røremaskine Bjørn Varimixer RN10/VL2. Inkl. Understel, rører, pisker, dejskraber, skål, osv. Pæn stand. MOMSFRI
15.000,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:20
Jakkesæt, Nordal, sortmeleret str. 52. Stilfuld, let materiale. Jakken har 2 stiklommer indvendig, silkefor. Med buks, 2 stiklommer fortil, samt 2 baglommer, livvide 32. 100% uld. Ubrugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:37:38
Slut dato: 28.04.2024 19:56
Står i 6360 Tinglev. Branddør, med karm. Den måler på karmen : Ca. B 89 cm, H 209,5 cm. Brugt og afmonteret pga. ombygning. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 01:12:38
Slut dato: 28.04.2024 20:31
Står i 6261 Bredebro. Tofarvet guldring med én stor og to mindre diamanter. 585 / 14 karat guld. Ingraveret. Vejer ca. 15 gram. Str. 59. Meget lidt brugt, en smule brugsspor. Vurderet af specialist i år 2019 til 25.000,- kr. Oprydningssalg. MOMSFRI
1.250,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:42:38
Slut dato: 28.04.2024 20:01
Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, HP Elite Desk 800G1SFF. Intel Core i5-4590-3,30Ghz. 8 GB RAM. Intel HD Graphics 4600. Windows 10 Pro. Kabler medfølger. Brugt. Oprydningssalg. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:57:38
Slut dato: 28.04.2024 20:16
10 stk. EUR / EPAL paller. Perfekte til projekter på terassen og i haven. Brugte, +MOMS
0,00 DKK

Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:46
Rullebur med bundplade, 2 stk. hylder & hjul med bremse. Den måler 58 cm i bredden, 76 cm i dybden og 179 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 12 dage, 00:22:38
Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, Lenovo E73-I5-4460S. 6 GB RAM, 128 GB HDD, 2,90 GHz. Køber skal selv installere Windows Pro 10. Power kabel medfølger ikke. Brugt, god stand, med brugsspor. Oprydningssalg. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:57:38
Slut dato: 28.04.2024 20:16
6 stk. pallerammer. Perfekte til højbede på terassen og i haven, eller hvis du lige står og mangler rammer til dine 80 x 120 cm paller. Nogle med logo og de kan være forskellige farver. Brugte, +MOMS
0,00 DKK

Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:46
Rullebur med bundplade & hjul (UDEN bremser). En smule skæv. Den måler 55 cm i bredden, 80 cm i dybden og 161 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 12 dage, 00:22:38
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:12:38
Slut dato: 28.04.2024 19:31
0,00 DKK

Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:51
Står i 6100 Haderslev. Mogens Hansen øreklapstole/lænestole med ben af bøgetræ og betrukket med brunt læder. Mål: B: 71 cm, H: 102 cm, D: 70 cm. SH: 43 cm. Den ene har et skjold på hovedgærde. Brugte og med patina. Flyttesalg. MOMSFRI
1.600,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:05
Med en løbegård kan du nemt afgrænse hjemmet eller haven for både små hvalpe og små dyr, f.eks. marsvin eller kaniner. Måler 19 x 16 x 64 cm. I rød. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 12 dage, 00:12:38
Slut dato: 05.05.2024 19:31
100,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:17:38
Slut dato: 28.04.2024 19:36
Står i 6270 Tønder. Kombinations mikroovn, 1800W. Rist og plader medfølger. Model NE-C1475. Aldrig brugt. MOMSFRI
2.150,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:20
Jakkesæt, Nordal, sort nålestribet str. 52. Stilfuld, let materiale. Jakken har 2 stiklommer indvendig, silkefor. Med buks, 2 stiklommer fortil, samt 2 baglommer, livvide 33. 53% polyester, 43 % uld, 4% lycra. Ubrugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:37:38
Slut dato: 28.04.2024 19:56
Står i 6360 Tinglev. Branddør, med karm. Den måler på karmen : Ca. B 98 cm, H 211 cm. Brugt og afmonteret pga. ombygning. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 01:12:38
Slut dato: 28.04.2024 20:31
Fellowes makulator 73Ci. Brugt, +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 01:22:38
Slut dato: 28.04.2024 20:41
Står i 6261 Bredebro. Tofarvet guldring med en stor diamanter. 585 / 14 karat guld. Ingraveret. Vejer ca. 15 gram. Str. 64. Meget lidt brugt, en smule brugsspor. Oprydningssalg. MOMSFRI
1.600,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:42:38
Slut dato: 28.04.2024 20:01
Står i 6270 Tønder. Kisag kartoffelskræller, med vandtilførsel. Pæn stand. MOMSFRI
800,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:20
Står i 6360 Tinglev. Branddør, med karm. I stål. Den måler på karmen : Ca. B 109 cm, H 210 cm. Tykkelse 10 cm. Været monteret, men afmonteret lige efter. Så fremstår som ny. +MOMS
750,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 01:12:38
Slut dato: 28.04.2024 20:31
Står i 6261 Bredebro. Rhodineret hvidgulds ring, 14 karat guld. Brillant på ca. 0.84 ct. Farven er Cognac. 4 brillanter på 0.14 ct. Farven er Top crystal. Ringstr. er str. 51. Ubrugt, æske medfølger. Oprydningssalg. MOMSFRI
1.000,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:42:38
Slut dato: 28.04.2024 20:01
Side 4 ud af 20