reset_filters Filter - Kategori: Maling auktion, 2079;

Rullebur med bundplade & hjul (UDEN bremser). Den måler 67 cm i bredden, 79 cm i dybden og 160 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 11 dage, 23:51:02
0,00 DKK

Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:46
Herrejakke fra Canada Goose, str. XL. Smart vinterjakke i sort vejrbestandig stof, med mange praktiske lommer og hætte med pelskrave. Jakken er brugt, men i fin stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:06:02
Slut dato: 28.04.2024 19:56
Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, Lenovo E73-I5-4460S. 6 GB RAM, 128 GB HDD, 2,90 GHz. Køber skal selv installere Windows 10 Pro. Brugt, i god stand, med brugsspor. Sælge uden power kabel. Oprydningssalg. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:26:02
Slut dato: 28.04.2024 20:16
Denne skønne parasol giver et smukt udtryk til din terrasse. Parasollen kan tiltes, så du helt selv har kontrol over, hvor meget sol, du ønsker, alt efter hvordan solen står på himlen. Fliser medfølger ikke. Ubrugt. Restsalg. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 11 dage, 23:41:02
Slut dato: 05.05.2024 19:31
Står i 6392 Bolderslev
0,00 DKK

Lukket d. : 29.10.2022 07:10
0,00 DKK

Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:51
3 stk. kontorstole polsret med rødt tesktil. Måler H: 79 cm. Brugt men i pæn stand. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:51:02
Slut dato: 28.04.2024 20:41
Står i 6780 Skærbæk. 2x reoler med jalousi låger og nøgler dertil. Hver måler L:79 x H:186 x D:42cm. Overdel kan afmonteres. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 23:55:02
Slut dato: 28.04.2024 19:45
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 23:41:02
Slut dato: 28.04.2024 19:31
3 stk. Royal Swiss pander i sort. Ø 20/24/28 cm. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 23:46:02
Slut dato: 28.04.2024 19:36
Står i 6100 Haderslev. Gotisk skab med flotte udskæringer. Med 2 stk. låger. Lavet i eg. Fra ca. 1930'erne. Mål: 48 x 39 x H: 115 cm. Brugt. Flyttesalg. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:05
Står i 6780 Skærbæk. Hjørne skrivebord med kontorstol. Skrivebord er højdejusterbar og måler L:180 x B:200 cm. og har skuffer og nøgle dertil. Brugt og den ene skuffe har skader. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 23:56:02
Slut dato: 28.04.2024 19:46
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 23:41:02
Slut dato: 28.04.2024 19:31
Royal Swiss køkkensæt med 6 dele - 2,1 liter, 4 liter og 6 liter gryder med låg. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 23:46:02
Slut dato: 28.04.2024 19:36
Står i 6100 Haderslev. Egetræs sofabord med udklapssider. Udklappet måler bordet L: 140 cm x B: 50 cm, H: 58 cm. Sammenklappet måler bordet L: 75 cm. Brugt. Flyttesalg. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:05
Står i 6270 Tønder. Bonomat kaffemaskine. MONDO 2. Komplet. Med stål trak og glas kande. Til strøm. Pæn stand. MOMSFRI
560,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:20
Jakkesæt, Nordal, sort nålestribet str. 50. Stilfuld, let materiale. Jakken har 2 stiklommer indvendig, samt paspolerede lommer udvendig, silkefor. Med buks, 2 stiklommer fortil, samt 2 baglommer, livvide 32.....SE MERE
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:06:02
Slut dato: 28.04.2024 19:56
Står i 6360 Tinglev. Høvlet spærtræ, C24, 60 x 250 mm, á 5,4 M. Ca. 26 stk ialt. Ubrugte og restparti. Ligger udenfor og der tages forbehold for ukurante mål på nogle af dem og evt. små skader pga. de ligger udenfor + MOMS
1.600,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:41:02
Slut dato: 28.04.2024 20:31
0,00 DKK

Slutter om: 11 dage, 23:41:02
Slut dato: 05.05.2024 19:31
Sorteringstønde på hjul. 3 stk. rør med låg. Højden er 84 cm og Ø: 34 cm. Brugt, og med diverse brugsspor. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:51:02
Slut dato: 28.04.2024 20:41
Står i 6261 Bredebro. Ring i massiv guld, 14 kt. 6,3 gram. 3 stk. brillanter på ca. 0.25 ct. Størrelse 57. Ubrugt, æske medfølger. Vurderet af specialist i år 2019 til 5.600,- kr. Oprydningssalg. MOMSFRI
900,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:11:02
Slut dato: 28.04.2024 20:01
Rullebur med bundplade, front låge & hjul (UDEN bremser). En smule skæv. Den måler 54 cm i bredden, 80 cm i dybden og 160 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 11 dage, 23:51:02
Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, Lenovo E73-I5-4460S, 6 GB RAM, 128 GB HDD, 2,90 GHz. Køber skal selv installere Windows Pro 10. Power kabel medfølger ikke. Brugt, fremstår i god stand, med brugsspor. Oprydningssalg. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 00:26:02
Slut dato: 28.04.2024 20:16
6 stk. pallerammer. Perfekte til højbede på terassen og i haven, eller hvis du lige står og mangler rammer til dine 80 x 120 cm paller. Nogle med logo og de kan være i forskellige farver. Brugte, +MOMS
0,00 DKK

Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:46
Side 5 ud af 20