reset_filters Filter - Kategori: Entreprenør materialer auktion, 2078; 


Rullebur med bundplade & hjul (UDEN bremser). Den måler 62 cm i bredden, 79 cm i dybden og 160 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 11 dage, 19:25:16
Slut dato: 05.05.2024 19:42
6 stk. pallerammer. Perfekte til højbede på terassen og i haven, eller hvis du lige står og mangler rammer til dine 80 x 120 cm paller. Nogle med logo og de kan være i forskellige farver. Brugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:47
Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, Lenovo Edge 72-I5-3470S, 4 GB RAM, 500 GB HDD, 2,90 GHz. Køber skal selv installere Windows Pro 10. Sælges uden power kabel. Brugt, fremstår i god stand, med brugsspor. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 20:00:16
Slut dato: 28.04.2024 20:17
Miele Professional PT 8253 EL industritørretumbler. Måler B90 x H140 x D74,5cm. Har kørt 615 timer. Nypris ca. 67.000,- kr. Brugt, men umiddelbart i pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
10.000,00 DKK




Lukket d. : 03.12.2023 20:35
Står i 6270 Tønder. 4 stk køkkenskabe ludbehandlet fyrtræ. Måler B: 120 cm x D: 58 cm. Uden bordplade. Perfekt til udekøkken, køkkenø, skænk eller skab. I original embellage og usamlet. Ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:51
Royal swiss frituregryde, 2000W, model WJ-800. Ideel for at samle familien omkring madlavningen. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 19:20:16
Slut dato: 28.04.2024 19:37
Skrivebord som måler L:150 x D:80 x H:76 cm. og reol på hjul med nøgle som måler H:68 x D:49 x B:48 cm. Begge er af birk. Samt kontorstol i rød på hjul. Brugt men i pæn stand med alm. brugsspor. Er lidt løs i bagpladen. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 20:25:16
Slut dato: 28.04.2024 20:42
Står i 6780 Skærbæk. Hjørne skrivebord med kontorstol. Skrivebord er højdejusterbar og måler L:180 x B:200 cm. og har skuffer og nøgle dertil. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 19:29:16
Slut dato: 28.04.2024 19:46
Kronings luksus spejlsæt, der passer til 95 % af alle personbiler. Ombygningssæt med utallige kombinationsmuligheder. Alle dele og værktøj er i æsken. Nypris ca. 599,- kr. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 19:15:16
Slut dato: 28.04.2024 19:32
I12 Elektrisk løbehjul. Hjulstørrelse: 8,5 tommer pneumatisk, Maksimal hastighed: 20-24 km / t, Rækkevidde: 20-25 km, Motorkraft: 350W, Maksimal vægt: 100 kg, Opladningstid 3-4 timer, Bremsesystem: foran: E-ABS blokeringsfri..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 11 dage, 19:15:16
Slut dato: 05.05.2024 19:32
Står i 6100 Haderslev. Barvogn/serveringsvogn på hjul. Med blomster kakler øverste og træplade nederst. L: 67 cm, B: 44 cm, H: 67 cm. I bejset træ. Brugt. Flyttesalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 21.04.2024 20:05
Står i 6270 Tønder. Bonomat kaffemaskine. BRAVILOR. Med plast trak. Uden kande. Pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
451,00 DKK




Lukket d. : 21.04.2024 20:20
Jakkesæt, Nordal, sort nålestribet str. 52. Stilfuld, let materiale. Jakken har 2 stiklommer indvendig, samt 2 pas pollerede lommer udvendig. silkefor. Med buks, 2 stiklommer fortil, samt 2 baglommer, livvide 33.....SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 19:39:16
Slut dato: 28.04.2024 19:56
Står i 6360 Tinglev. Høvlet spærtræ, C24, 60 x 250 mm, á 5,1 M. ca. 24 stk ialt. Ubrugte og restparti. Ligger udenfor og der tages forbehold for ukurante mål på nogle af dem og evt. små skader pga. de ligger udenfor + MOMS
Nuværende bud:
650,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 20:15:16
Slut dato: 28.04.2024 20:32
Står i 6261 Bredebro. Ring i massiv guld, 14 kt. 6,2 gram. 3 stk. brillanter på ca. 0.25 ct. Størrelse 55. Ubrugt, æske medfølger. Vurderet af specialist i år 2019 til 5.600,- kr. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
1.100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 19:45:16
Slut dato: 28.04.2024 20:02
Står i 6270 Tønder. Miele industri opvasker. Til varm og kold vand. G7859N. Professionel. Måler B: 60 cm x H: 86 cm. Pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
2.050,00 DKK




Lukket d. : 21.04.2024 20:25
Blazer jakke, Nordal, gråmeleret, med paspolerrede lommer udvendig, samt 2 indvendige lommer. Str. 50. Silkefor, 55% polyester, 45% uld. Ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 19:40:16
Slut dato: 28.04.2024 19:57
Står i 6360 Tinglev. Høvlet spærtræ, C24, 60 x 250 mm, á 4,2 M. Ca. 20 stk ialt. Ubrugte og restparti. Ligger udenfor og der tages forbehold for ukurante mål på nogle af dem og evt. små skader pga. de ligger udenfor + MOMS
Nuværende bud:
500,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 20:15:16
Slut dato: 28.04.2024 20:32
Står i 6261 Bredebro. Guld ring, 14 karat. Brilliant på ca. 1.01 ct - prinsesse cut. Farven er fancy brown. Klarhed P. Størrelse 55. Ubrugt, æske medfølger. Vurderet af specialist i år 2019 til 9.500,- kr. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
900,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 19:45:16
Slut dato: 28.04.2024 20:02
Rullebur med bundplade & hjul (UDEN bremser). Den måler 66 cm i bredden, 79 cm i dybden og 162 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 11 dage, 19:25:16
Slut dato: 05.05.2024 19:42
6 stk. pallerammer. Perfekte til højbede på terassen og i haven, eller hvis du lige står og mangler rammer til dine 80 x 120 cm paller. Nogle med logo og de kan være i forskellige farver. Brugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:47
Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, HP Elite Desk 800 G2 SFF. Intel core i5-6500-3,2 GHz, 8 GB RAM, 500 HDD, Intel HD Graphics 530, Windows 10 Pro. Brugt, i pæn stand, med brugsspor. Oprydningssalg. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 20:00:16
Slut dato: 28.04.2024 20:17
Kvalitets Prego handmade danish design solbriller i sort med lilla glas & LC nature solbriller af 100 % bambus. Originale design solbriller fra oprydning hos optiker. Vejl. udsalgspris 1.900.- kr. Glas kan skiftes til styrkeglas ved optiker. Ubrugte
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 11 dage, 19:15:16
Slut dato: 05.05.2024 19:32
Står i 6270 Tønder. 4 stk køkkenskabe ludbehandlet fyrtræ. Måler B: 120 cm x D: 58 cm. Uden bordplade. Perfekt til udekøkken, køkkenø, skænk eller skab. I original embellage og usamlet. Ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:51
24 pakker á 5 stk plast opbevaringsbokse. 160ml, 300ml, 550ml, 1000ml og 1500ml. Godkendt til mikroovn, opvaskemaskine, frost og naturligvis fødevarer. Nypris 49,95kr pr pk. Ubrugte fra dansk grossist. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 19:20:16
Slut dato: 28.04.2024 19:37
Side 6 ud af 20
Display