Camping spejlsæt, 24115
Smykker & brillanter 24120
Kontor inventar, 24123
Lego, 24129
Flyttesalg, 24113
Oprydning for ungdomsskole, 24114
Både, 24125
Filter - Kategori: Online uge auktion 1978, Løgumkloster;
5. Retro hjelm m. briller
Retro hjelm med briller. Den har hagerem og er polsteret indeni. Ubrugt. + MOMS
11 dage, 19:05:10
Slut dato: 05.05.2024 19:31
5. Hæve/sænke skrivebord, magasinholder, kontorstol mm.
4 dage, 20:15:10
Slut dato: 28.04.2024 20:41
5. Røremaskine Bjørn Varimixer RN10/VL2. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Røremaskine Bjørn Varimixer RN10/VL2. Inkl. Understel, rører, pisker, dejskraber, skål, osv. Pæn stand. MOMSFRI
15.000,00
5. Jakkesæt, Nordal str. 52.
Jakkesæt, Nordal, sortmeleret str. 52. Stilfuld, let materiale. Jakken har 2 stiklommer indvendig, silkefor. Med buks, 2 stiklommer fortil, samt 2 baglommer, livvide 32. 100% uld. Ubrugt. MOMSFRI
4 dage, 19:30:10
Slut dato: 28.04.2024 19:56
5. Branddør, med karm. 6360 Tinglev
Står i 6360 Tinglev. Branddør, med karm. Den måler på karmen : Ca. B 89 cm, H 209,5 cm. Brugt og afmonteret pga. ombygning. +MOMS
4 dage, 20:05:10
Slut dato: 28.04.2024 20:31
5. Tofarvet guldring diamanter, 14 kt., str. 59. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Tofarvet guldring med én stor og to mindre diamanter. 585 / 14 karat guld. Ingraveret. Vejer ca. 15 gram. Str. 59. Meget lidt brugt, en smule brugsspor. Vurderet af specialist i år 2019 til 25.000,- kr. Oprydningssalg. MOMSFRI
1.250,00
4 dage, 19:35:10
Slut dato: 28.04.2024 20:01
5. Stationær PC, HP Elite. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, HP Elite Desk 800G1SFF. Intel Core i5-4590-3,30Ghz. 8 GB RAM. Intel HD Graphics 4600. Windows 10 Pro. Kabler medfølger. Brugt. Oprydningssalg. MOMSFRI
4 dage, 19:50:10
Slut dato: 28.04.2024 20:16
5. EUR / EPAL paller, 10 stk.
10 stk. EUR / EPAL paller. Perfekte til projekter på terassen og i haven. Brugte, +MOMS
Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:46
5. Rullebur med bundplade og hylder
Rullebur med bundplade, 2 stk. hylder & hjul med bremse. Den måler 58 cm i bredden, 76 cm i dybden og 179 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
11 dage, 19:15:10
6. Stationær PC, Lenovo. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Stationær PC, Lenovo E73-I5-4460S. 6 GB RAM, 128 GB HDD, 2,90 GHz. Køber skal selv installere Windows Pro 10. Power kabel medfølger ikke. Brugt, god stand, med brugsspor. Oprydningssalg. MOMSFRI
4 dage, 19:50:10
Slut dato: 28.04.2024 20:16
6. Pallerammer, 6 stk.
Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:46
6. Rullebur med bundplade
Rullebur med bundplade & hjul (UDEN bremser). En smule skæv. Den måler 55 cm i bredden, 80 cm i dybden og 161 cm i højden inkl. hjul. Brugt, +MOMS
11 dage, 19:15:10
6. Kronings spejlsæt til biler, 1 sæt
4 dage, 19:05:10
Slut dato: 28.04.2024 19:31
6. Køkkenskabe ludbehandlet, 4 stk. 6270 Tønder
Start dato: 25.04.2024 12:00
Slut dato: 05.05.2024 19:51
6. Mogens Hansen øreklapstole, 2 stk. 6100 Haderslev
Står i 6100 Haderslev. Mogens Hansen øreklapstole/lænestole med ben af bøgetræ og betrukket med brunt læder. Mål: B: 71 cm, H: 102 cm, D: 70 cm. SH: 43 cm. Den ene har et skjold på hovedgærde. Brugte og med patina. Flyttesalg. MOMSFRI
1.600,00
6. Løbegård til mindre dyr
Med en løbegård kan du nemt afgrænse hjemmet eller haven for både små hvalpe og små dyr, f.eks. marsvin eller kaniner. Måler 19 x 16 x 64 cm. I rød. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
11 dage, 19:05:10
Slut dato: 05.05.2024 19:31
6. Royal swiss knivsæt, 10 dele
4 dage, 19:10:10
Slut dato: 28.04.2024 19:36
6. Kombinations mikroovn, 1800W. Model NE-C1475. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Kombinations mikroovn, 1800W. Rist og plader medfølger. Model NE-C1475. Aldrig brugt. MOMSFRI
2.150,00
6. Jakkesæt, Nordal str. 52.
Jakkesæt, Nordal, sort nålestribet str. 52. Stilfuld, let materiale. Jakken har 2 stiklommer indvendig, silkefor. Med buks, 2 stiklommer fortil, samt 2 baglommer, livvide 33. 53% polyester, 43 % uld, 4% lycra. Ubrugt. MOMSFRI
4 dage, 19:30:10
Slut dato: 28.04.2024 19:56
6. Branddør, med karm. 6360 Tinglev
Står i 6360 Tinglev. Branddør, med karm. Den måler på karmen : Ca. B 98 cm, H 211 cm. Brugt og afmonteret pga. ombygning. +MOMS
4 dage, 20:05:10
Slut dato: 28.04.2024 20:31
6. Fellowes makulator 73Ci
Fellowes makulator 73Ci. Brugt, +MOMS
4 dage, 20:15:10
Slut dato: 28.04.2024 20:41
6. Tofarvet guldring med diamanter, 14 kt. Str. 64. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Tofarvet guldring med en stor diamanter. 585 / 14 karat guld. Ingraveret. Vejer ca. 15 gram. Str. 64. Meget lidt brugt, en smule brugsspor. Oprydningssalg. MOMSFRI
1.600,00
4 dage, 19:35:10
Slut dato: 28.04.2024 20:01
7. Kartoffelskræller maskine. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Kisag kartoffelskræller, med vandtilførsel. Pæn stand. MOMSFRI
800,00
7. Branddør, med karm. I stål. 6360 Tinglev
Står i 6360 Tinglev. Branddør, med karm. I stål. Den måler på karmen : Ca. B 109 cm, H 210 cm. Tykkelse 10 cm. Været monteret, men afmonteret lige efter. Så fremstår som ny. +MOMS
750,00
4 dage, 20:05:10
Slut dato: 28.04.2024 20:31
7. Rhodineret hvidgulds ring, 14. kt. str. 51. 0.98 ct. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Rhodineret hvidgulds ring, 14 karat guld. Brillant på ca. 0.84 ct. Farven er Cognac. 4 brillanter på 0.14 ct. Farven er Top crystal. Ringstr. er str. 51. Ubrugt, æske medfølger. Oprydningssalg. MOMSFRI
1.000,00
4 dage, 19:35:10
Slut dato: 28.04.2024 20:01
1
2
3
4
6
Side 4 ud af 20