reset_filters Filter - Kategori: Forårsauktion, 24124;

Peder Evald Madsen (PEM) maleri. Måler 24 x 32,5 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:14:51
Slut dato: 03.11.2024 20:16
Peder Evald Madsen (PEM) skitsetegninger, 3 stk. Fra 1985. Signeret. Måler alle 21 x 30 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:14:51
Slut dato: 03.11.2024 20:16
Peder Evald Madsen (PEM) maleri. Måler 24 x 32cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:15:51
Slut dato: 03.11.2024 20:17
Peder Evald Madsen (PEM) maleri. Måler 29,5 x 21 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:15:51
Slut dato: 03.11.2024 20:17
Står i 6630 Rødding. Elefant riste, 19 stk. Måler 1000 L x 1000 B x 20 H. Ubrugt og pæn stand. + MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 22.05.2022 20:20
Peder Evald Madsen (PEM) maleri. Måler 24 x 32 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:15:51
Slut dato: 03.11.2024 20:17
Står i 6630 Rødding. Elefant riste, 20 stk. Måler 1000 L x 1000 B x 20 H. Ubrugt og pæn stand. + MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 22.05.2022 20:20
Peder Evald Madsen (PEM) skitsetegninger, 10 stk. 8 af dem måler 30 x 20 cm. De sidste to måler 21 x 15 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:15:51
Slut dato: 03.11.2024 20:17
Peder Evald Madsen (PEM) skitsetegning. Måler 32 x 24 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:16:51
Slut dato: 03.11.2024 20:18
0,00 DKK

Lukket d. : 12.06.2022 20:20
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:16:51
Slut dato: 03.11.2024 20:18
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:16:51
Slut dato: 03.11.2024 20:18
Peder Evald Madsen (PEM) collager. Fra 1997-2009. "Toppys + og kære". "Toppys + mølle". "Toppys og Sussifugl". Mål: 42 x 29,5 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:16:51
Slut dato: 03.11.2024 20:18
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:17:51
Slut dato: 03.11.2024 20:19
Peder Evald Madsen (PEM) collager, 2 stk. Måler 29 x 21 cm. "Toppys i gult". "Toppys i hvidt og gult". Fra 1997-2009. Signeret/stemplet. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:17:51
Slut dato: 03.11.2024 20:19
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:17:51
Slut dato: 03.11.2024 20:19
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:17:51
Slut dato: 03.11.2024 20:19
Peder Evald Madsen (PEM) malerier på plade. Måler begge 57 x 45 cm. Den ene hedder "Østen for solen". Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:18:51
Slut dato: 03.11.2024 20:20
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:18:51
Slut dato: 03.11.2024 20:20
0,00 DKK

Lukket d. : 12.06.2022 20:20
Peder Evald Madsen (PEM) malerier på plade. Den ene måler 31 x 41 cm. og den anden 65 x 51 cm. Trænger til rengøring. De buer en smule. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:18:51
Slut dato: 03.11.2024 20:20
Peder Evald Madsen (PEM) malerier på plade. Den ene måler 41,5 x 35 cm. Den anden måler 33,5 x 36 cm. Lidt flækket, ridset, småskrammer og bøjet. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:18:51
Slut dato: 03.11.2024 20:20
Peder Evald Madsen (PEM) maleri. Måler 48 x 12 cm. En smule bøjet og skaller lidt af. Trænger til rengøring. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:19:51
Slut dato: 03.11.2024 20:21
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:19:51
Slut dato: 03.11.2024 20:21
0,00 DKK

Slutter om: 2 dage, 18:19:51
Slut dato: 03.11.2024 20:21
Side 21 ud af 23