reset_filters Filter - Kategori: Maskiner, 23120; 


Står i 6240 Løgumkloster. Advanced Elements kajak i rød. Har et lille hul i toppen, men der medfølger reparations grej. Ellers pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
1.052,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 20:10
X-zite mountainbike. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 21:16:04
Slut dato: 12.05.2024 19:33
Used Cars Safety Tested vintage støbejerns skilt til værksted eller garage. Nyt. fremstår flot. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 22:16:04
Slut dato: 12.05.2024 20:33
K Tools Håndrundsav med 1 oplader og 2 stk. Batteri. 24V. Ubrugt. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 21:46:04
Slut dato: 12.05.2024 20:03
8 stk. EUR / EPAL paller + 2 stk. andre tyndere. Perfekte til projekter på terassen og i haven. Brugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:50
10 stk. Betonsiloklodser / Legoklodser. Modul 60 (180 x 60 x 60 cm) Ca. 2500 kg per stk. Ca. Total 25.000 kilo. Klodserne er fremstillet af genanvendelig beton. Anvendes til f.eks. materielgårde, havne, genbrugspladser eller i landbruget. Se mere...
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 20:25
Står i 6270 Tønder. Luna Pindsvejser. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 20:15
LEGO Creator Cool Cabriolet (model nr. 4993). Årgang 2008. LEGO Technic Go-Kart (model 8256). Årgang 2009. Udgået modeller. Samlet og sat på hylden (støvet). Det vides ikke, om alle delene er der. Byggevejledning kan findes på LEGO.dk. Uden emballage
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 20:20
Trek drenge cykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 21:16:04
Slut dato: 12.05.2024 19:33
3 kasser med fødselsdagsservietter, 8 x 1 liters karafler / flasker og 13 x 0,5 liter flasker / vaser. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 21:31:04
Slut dato: 12.05.2024 19:48
En tapet maskine der klarer både afskæring samt påføring af tapetklister. Uundværlig til det store tapetserings projekt. Samt 2 str. ukrudts bore, til at fjerne f.eks. mælkebøtter i plænen m.m. Ubrugte. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 22:16:04
Slut dato: 12.05.2024 20:33
Kuffert med ca. 60 dele fiskeudstyr - indeholder kroge, blink mm. Smart fiskegrej til mange forskellige typer fiskeri. Super startboks til juniorfiskeren og begynderen. Ubrugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:35
Står i 6270 Tønder. 8 stk entre/hylde med 2 skuffer i fyrretræ. Ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:55
Kraftworld borsæt 170 dele. I en smart kuffert. Ubrugt og original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 21:46:04
Slut dato: 12.05.2024 20:03
Hængekøjer 2 stk. i rød. Der er ikke noget mere sommerligt og tropisk som synet af en hængekøje. Slå den op, hvor du vil, og kom tættere på naturen. Ubrugt og i original emballage, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:35
10 stk. EUR / EPAL paller. Perfekte til projekter på terassen og i haven. Brugte, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:50
10 stk. Betonsiloklodser / Legoklodser. Modul 60 (180 x 60 x 60 cm) Ca. 2500 kg per stk. Ca. Total 25.000 kilo. Klodserne er fremstillet af genanvendelig beton. Anvendes til f.eks. materielgårde, havne, genbrugspladser eller i landbruget. Se mere...
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 20:25
Står i 6270 Tønder. Klimosz Pille fyr / stokerfyr. Komplet. Til piller. Været brugt i 3 uger. Stået tørt indenfor efter. Fungerer. Årgang 2005. Pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
1.000,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 20:15
LEGO Technic CLAAS XERION 5000 traktor VC. Årgang 2016. (Model 42054) Udgået model. Samlet og derefter sat på hylden (støvet). Nypris 1.399,- kr. Det vides ikke, om alle delene er der. Byggevejledning kan findes på LEGO.dk. Uden emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
300,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 20:21
Amsterdam damecykel med 3 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 21:16:04
Slut dato: 12.05.2024 19:33
32 stk. brune blomsterkrukker med hvidt blomster print på. 16 poser pynte muslinger, med både store og små muslinger. Ubrugte, +MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 21:31:04
Slut dato: 12.05.2024 19:48
Goki Ride-on gåbil, pink. Sjov gåbil i retro design. Alder fra ca. 1 år. Sædehøjde 28 cm. Mål: 55x39x85 cm. Vægt 5,3 kg. Materiale: metal og plast. Nypris kr. 900,- Brugt i udstilling. Fremstår flot og uden fejl. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 22:16:04
Slut dato: 12.05.2024 20:33
8 stk. Action spotlamper. 4 stk. er loftslamper med 3 spots. Ø: 28 cm. 4 stk. er vægspotlampe. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 21:32:04
Slut dato: 12.05.2024 19:49
10 stk. Betonsiloklodser / Legoklodser. Modul 60 (180 x 60 x 60 cm) Ca. 2500 kg per stk. Ca. Total 25.000 kilo. Klodserne er fremstillet af genanvendelig beton. Anvendes til f.eks. materielgårde, havne, genbrugspladser eller i landbruget. Se mere..
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 20:25
Står i 6270 Tønder. Cykelholder til bil, 8 stk. Ubrugte. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 20:15
Side 8 ud af 23
Display