16. Hængelampe i olielampedesign, spejl mm.

Status: Lukket
Vare nr.: 158884081035
0,00 DKK    (0,00 EUR)
Du skal være logget ind for at byde

Detaljer
Start dato: 14.07.2022 12:00
Slut dato: 07.08.2022 20:03
4340 Hits
Rate: 16. Hængelampe i olielampedesign, spejl mm.
Du kan bedømme auktionarius vedrørende den måde auktionen blev gennemført på. Prøv at give en præcis og ærlig beskrivelse af din erfaring for at hjælpe andre, der vælger at lave forretninger med denne auktionarius
Din bedømmelse:
Skriv en kommentar til bedømmelsen

Hvid olie hænge lampe med blomster design. Derudover staldvindue som spejl og lampe til ophæng på mur. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare.  MOMSFRI