reset_filters Filter - Kategori: Retro og antik auktion, Løgumkloster, 21060;

Husk bud tillægges salær 15 %, dog minimum 150,- pr. varenr. Eks: ved bud på 200 kr.+ (Salær+Dek.gebyr)*0,25 = 399,31kr.
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:07:34
Slut dato: 25.04.2021 19:30
Sød lille retro 2-personers sofa. L: 130, H: 73, D: 65, siddehøjde: 40. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:07:34
Slut dato: 25.04.2021 19:30
Super fin retro junior seng. Kan også bruges som sofa til teenageværelset. L: 146, H: 69, D: 77. Med madras fra Babydan. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:07:34
Slut dato: 25.04.2021 19:30
Fin ældre køkkenmaskine Ballerup MasterMixer med meget tilbehør, bl.a. kødhakker, rivejern og forskelligt til pølser. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:07:34
Slut dato: 25.04.2021 19:30
Flot askebæger, lille skål fra Knabstrup Keramik i brun med dyb grøn glasering. Kun brugt til pynt. Er fra 60'erne. Kan også bruges til at hænge op på væggen. Ø: 15cm. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:07:34
Slut dato: 25.04.2021 19:30
Sød lille retro 2-personers sofa. Rigtig fin til f.eks. udestuen, teenageværelse eller måske entréen. L: 130, H: 73, D: 65, siddehøjde: 40. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:08:34
Slut dato: 25.04.2021 19:31
Fint gammelt spejl med hylde i hvidmalet træ. L: 111 cm, B: 55 cm. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:08:34
Slut dato: 25.04.2021 19:31
Royal Copenhagen Per Lütken stor Mandel skål 1991. H: ca 15 cm, Ø ca 30 cm. Mellem skål H: ca 10 cm, Ø: ca 26 cm. Flotte og velholdte, kun stået til pynt. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:08:34
Slut dato: 25.04.2021 19:31
Royal Copenhagen Holmegård MB skål i hvidt glas. Ø: ca 25 cm. Fin og velholdt, kun brugt til pynt. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:08:34
Slut dato: 25.04.2021 19:31
Storkereden askebæger fra Bing og Grøndahl. 12,5 x 12,5 cm. Fint og velholdt, kun stået til pynt. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:09:34
Slut dato: 25.04.2021 19:32
Holmegård askebæger blå glas design af Per Lütken med patina. Ø: ca. 13 cm. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:09:34
Slut dato: 25.04.2021 19:32
Rygsæk med diverse værktøj og andet survival kit fra Civil Forsvaret. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:09:34
Slut dato: 25.04.2021 19:32
Fed bladholder fra Rosendahl i metal. 2 stk pendler fra Herstal, samt en lysestage/vase fra Herstal. Brugt, men i fin stand. Fejl og mangler kan dog forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:09:34
Slut dato: 25.04.2021 19:32
Stort og robust sofabord med kakler. L: 130, B: 80, H: 52. Har en del brugsspor, se billeder. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:10:34
Slut dato: 25.04.2021 19:33
Stort og robust sofabord med kakler. L: 145, B: 84, H: 52. Sidebord i samme design. L: 74, B: 74, H: 52. Har en del brugsspor, se billeder. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:10:34
Slut dato: 25.04.2021 19:33
Hånddekoreret flotte russiske kaffekopper, 5 stk. 4 stk i flot dyb blå med guld dekor, 1 stk i hvid med blåt dekor. 2 stk små kinesiske retro tedåser, samt 2 mellemstore kinesiske tedåser. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:10:34
Slut dato: 25.04.2021 19:33
Orange vase med guld strejf. H: ca 23 cm, Ø ca 8 cm. Normann CPH One Flower pot, 2 stk i rød gummi. Fyrfadsstage i keramik, Circle of Friends. Ø: ca 16 cm, H:ca 8 cm. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:10:34
Slut dato: 25.04.2021 19:33
Retro picnicbord med stole, i kuffert. Bakkebord, hvidmalet. 2 forskellige kikkerter til riffel, samt rengøringskit. Plader til gevir, hatte, regnjakker og meget mere. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:11:34
Slut dato: 25.04.2021 19:34
Forskelligt til husholdningen. Bl.a. robotstøvsuger, saftkoger, wok gryde solar lamper og meget mere. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:11:34
Slut dato: 25.04.2021 19:34
Gammelt Is butik skilt, samt 2 stk camping/festivalstole. Fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
150,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:11:34
Slut dato: 25.04.2021 19:34
Mixer pult af ældre dato i fed metal kuffert. Brugt, så fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:11:34
Slut dato: 25.04.2021 19:34
Trafiklys med pil. Sejt på teenageværelset, i baren eller i Herreværelse. Brugt, så fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:12:34
Slut dato: 25.04.2021 19:35
Sød lille retro børnecykel med patina. Brugt, så fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:12:34
Slut dato: 25.04.2021 19:35
Flot ældre armstol med rødt velholdt læderbetræk. H: 90, B: 66, D: 53, siddehøjde: 46. Brugt, så fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:12:34
Slut dato: 25.04.2021 19:35
Fin ældre armstol i sort med velour betræk. H: 86, B: 61, D: 65, siddehøjde: 43. Trænger til nyt betræk, se billeder. Brugt, så fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:12:34
Slut dato: 25.04.2021 19:35
Side 1 ud af 4