reset_filters Filter - Kategori: Online LED/lyskilde auktion, 2016 Løgumkloster;

0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 14:52:27
Slut dato: 01.03.2020 19:00
0,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:00
INFO
0,00 DKK

Slutter om: 6 dage, 15:52:27
Slut dato: 02.03.2020 20:00
0,00 DKK

Slutter om: 6 dage, 14:52:27
Slut dato: 02.03.2020 19:00
2 stk. 1960'er senge i palisander med lameller. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 01.07.2018 20:00
300,00 DKK

Lukket d. : 28.10.2018 19:00
700,00 DKK

Lukket d. : 17.02.2019 20:00
Løbe og cykeltøj Herre M. i alt 15 stk. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 07.04.2019 21:00
Flot krystalvase, H: ca. 35 cm. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 14.04.2019 20:00
Durkop herre retro cykel fra ca. 1950 MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 29.04.2019 20:00
0,00 DKK

Lukket d. : 27.05.2019 20:00
0,00 DKK

Lukket d. : 16.06.2019 20:00
1 stk. sort træ-/aluvindue, 239 x 154,5 x 15 cm. +MOMS
300,00 DKK

Slutter om: 6 dage, 15:52:27
Slut dato: 02.03.2020 20:00
450,00 DKK

Lukket d. : 13.09.2019 20:00
400,00 DKK

Lukket d. : 17.11.2019 20:00
Makita akku-slagboremaskinesæt, Makita HP457DWEX4. Ubrugt, emballagen er en smule beskadiget, men varen fejler ikke noget. +MOMS
1.000,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 15:52:27
Slut dato: 01.03.2020 20:00
Mountainbike i sort, 26" og med 21 udvendige shimano gear. UDEN PEDALER. Returvare fra webshop og kan derfor have enkelte brugsspor. Den er kun let samlet og skal derfor efterspændes, pumpes mm. +MOMS
400,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:00
Lydanlæg med forstærker, mikserpult og to højtalere. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. +MOMS
350,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 20:00
2 flotte håndlavede armbånd i rhodineret sølv med blank lys grå enamel fra ENAMEL Copenhagen Mål: 17,5 cm. Kæde: 1,2 mm. Ubrugte, +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 14:52:27
Slut dato: 01.03.2020 19:00
Universel frontvægtklods a´ 60 kg. til traktor. Frontvægten er fremstillet så der ingen huller er, som kan fyldes med jord. Den måler 25 cm i højden, 60 cm i bredden og 10 cm i dybden. Mål er excl. beslag. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 15:52:27
Slut dato: 01.03.2020 20:00
Antik grøn sofa, måler 70x180 cm og er 80 cm høj. Fin stand, oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 6 dage, 15:52:27
Slut dato: 02.03.2020 20:00
TEXAS fræser, håndtaget kan klappes ned. Brugt og fungerer. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Start dato: 27.02.2020 12:00
Slut dato: 27.02.2020 12:07
Et parti frimærker. Mest fra Grønland og Færøerne og verdenen rundt. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
100,00 DKK

Slutter om: 6 dage, 14:52:27
Slut dato: 02.03.2020 19:00
kort beskrivelse
2.300,00 DKK

Lukket d. : 30.06.2017 22:25
Grøn nyere gynge
500,00 DKK

Lukket d. : 24.05.2017 22:00
Side 1 ud af 67