reset_filters Filter - Kategori: Online cykel + div. cykel/smartboard reservedels auktion, 2017 Løgumkloster ;

0,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:00
Mountainbike i sort, 26" og med 21 udvendige shimano gear. UDEN PEDALER. Returvare fra webshop og kan derfor have enkelte brugsspor. Den er kun let samlet og skal derfor efterspændes, pumpes mm. +MOMS
400,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:00
Mountainbike i sort, 26" og med 21 udvendige shimano gear. UDEN PEDALER. Vægt på 10,5 kg. Returvare fra webshop og kan derfor have enkelte brugsspor. Den er kun let samlet og skal derfor efterspændes, pumpes mm. +MOMS
255,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:00
Mountainbike i sort, 27,5" og med 21 udvendige shimano gear. Vægt på 10,5 kg. Returvare fra webshop og kan derfor have enkelte brugsspor. Den er kun let samlet og skal derfor efterspændes, pumpes mm. +MOMS
400,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:00
Fin ældre grøn herrecykel af mærket Impolo. Med lås (som er låst) og 3 gear. Oversete fejl kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
155,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:00
Fin ældre grøn damecykel af mærket Impolo. Med lås (som er låst), 3 gear og cykeltaske. Oversete fejl kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
155,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
Cykel X-zite. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
155,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
Mountainbike i hvid, 26" og med 21 udvendige shimano gear. Demomodel, som er ubrugt, men har dog enkelte ridser. Den er kun let samlet og skal derfor efterspændes, pumpes mm. +MOMS
200,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
3 stk brugte cykler. De trænger til en rengøring og et eftersyn. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved disse brugte cykler. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
2 stk. cykelstativ/holdere. Ubrugte, +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
100,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
2 stk cykel- og barnevogns anhænger. Produceret i DK. Ubrugte, +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
0,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
Palle med diverse reservedele til cykler. Cykeldelene er returvarer fra webshop - mange gode og ubrugte dele i blandt. +MOMS
400,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:10
275,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
200,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
150,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
250,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:10
150,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
270,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
0,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
100,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
0,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
100,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
150,00 DKK

Lukket d. : 23.02.2020 19:05
Side 1 ud af 2