reset_filters Filter - Kategori: Møbler- og indretnings auktion, Løgumkloster, 2082;

Babysengen Tami er en træ seng i 1950 er design med et moderne touch. Liggefladen kan stilles op og ned. Tremmerne kan fjernes. Uden madras og dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare.+MOMS
350,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:00
Asymmetrisk bogreol i hvid og S-design. Der er 6 hylder. passer perfekt ind i stue eller badeværelse. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. +MOMS
200,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:00
Meget fin spisebordstol fra Lanterfant i lysebrun velour med sorte ben. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. +MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:00
Spisebordstol Toulouse stof i creme med naturfarvede ben. Sæde: 48 x 42 cm, Højde ryglæn: 45 cm, Bredde: 48 cm, Dybde: 56 cm, Total højde: 84 cm,max. 120 kg Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. +
100,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:05
4 sk. Sorte spisebordstole med plastiksæde og eg farvede ben. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
250,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:05
200,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:05
Model Middlewich bordsæt bestående af et større og et mindre bord med træplade. Stel i sølv. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:05
Fuld spejlet sengebord med to skuffer. To "diamanter" fungerer som knappe på skufferne. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
150,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:05
Rød glaseret krukke lavet af harpiks.Inkl. belysning. Kabellængde er 2 m. inkl. pumpe og til udendørsbrug. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:05
Meget stilfuld hundesofa med ben, der har gummi under, så den ikke flytter sig, når hunden hopper i. Til en lille/mellemstor hund på maks 30 kg. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
250,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:05
Metal lanterne i antik bronze design. Metallet er behandlet således, at det ser antikt ud. 56cm H x 18cm W x 18cm D. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:05
3 stk. Pendellamper model Isla i grå. Højden kan indstilles fra 32 cm -122 cm længde. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
150,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:05
Dart cocktailstol i lyserød og mange andre farver og mønster. Sorte ben. 55 cm H x 43 cm B x 45 cm. kan holde til maks 95 kg. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:05
Spejl model Sinna i "old bronze". Mål 20x4,5x80 cm. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:05
Bænk til at sidde på med pude og to kurve. Model Amir wood storage. 45.5cm H x 70cm W x 35cm D. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
150,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:05
2 stk meget fine barstole af valnød træ med kunstlæder sæde. 97cm H x 53cm W x 51cm D. Siddehøjde 66 cm. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
350,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:05
2 stk. Bogreol farve teak, model Laci. 106cm H x 30cm W x 23.5cm D. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. +MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:05
Sort gadelampe i retro streetdesign. med 3 flammer. Egnet til at stå udendørs. 220cm H x 63cm W x 63cm D. Uden pærer. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare.+MOMS
150,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:05
17 dele køkkengrej i lilla. Egnet til at være i ovnen, "Kolde hanke" funktion og hankene kan holde til temperaturer op til 180 grader. IKKE induktions egnet. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare.
250,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:10
Kradsetræ til katte, 1,41 m inkl. kattehule og hængekøje. Betrækket er gråt. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
300,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:10
Bålfad med rustfri stål bund. 22cm H x 80cm W x 80cm D. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
350,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:10
Sidebord model "Crantor retro side table", med runde metal ben. træet er valnødfarvet. 55cm H x 50cm W x 50cm D. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare.+MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:10
Hjørne skrivebord med en skuffe og to mindre reoler. Mål 0,76 x 0,76 x 0,76 m. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare.+MOMS
150,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:10
Træ skænk med 10 skuffer. 90cm H x 103.5cm W x 40cm D. Uden dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare.+MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:10
Radiator afdækning i hvid, model Chelsea. H82 x W152 x D19 cm. Uden dekorationer. B-vare fra webshop. Oversetefejl og mangler kan forekomme ved denne vare.+MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 04.08.2020 20:10
Side 1 ud af 6