reset_filters Filter - Kategori: Julegaver, Løgumkloster 1981; 


Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 03:12:07
Slut dato: 17.08.2020 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 1000 kr. + 15 % salær = 1150 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =31,05 kr., i alt 1181,05 kr. + 25 % moms = 1.476,31 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 03:12:07
Slut dato: 16.08.2020 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 03:42:07
Slut dato: 23.08.2020 20:30
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms af gebyr og salær = 606,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 11 dage, 03:12:07
Slut dato: 24.08.2020 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK




Slettet d. : 10.11.2019 19:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms af gebyr og salær = 606,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 03:42:07
Slut dato: 16.08.2020 20:30
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 12 dage, 03:12:07
Slut dato: 25.08.2020 20:00
2 stk. 1960'er senge i palisander med lameller. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 01.07.2018 20:00
Pæn og velholdt Ford Winnebago diesel autocamper, årg. 1993, km. 120.000. Totalvægt, 4.500 kg. Træk, tagboks, mv. Sovepl. til 6 pers., bord og 4 stole, stort badeværelse, gas komfur/køleskab/fryser. 8 cyl. Ford motor. På hollandske plader. MOMSFRI
Nuværende bud:
43.000,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 02:42:07
Slut dato: 16.08.2020 19:30
Rubin, 0,19 ct. Farve; medium-mørk rød. Klarhed; VS2. Slibningskvalitet; god. Oprindelse: Burma/Myanmar. Smuk og tidløs ædelsten og en fin gave! Ædelstenscertifikat medfølger. MOMSFRI
Nuværende bud:
300,00 DKK




Lukket d. : 28.10.2018 19:00
Højrygget Albert stole, af Finn Østergaard, 2 stk. Stel i lakeret formstøbt bøg, med lyse gjorde samt nakkehynde. I lys kanvas. H 97 x 62 b. Original Albert stol fra serie 4.00 fra ca. 1978. Fremstår med lettere brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
700,00 DKK




Lukket d. : 17.02.2019 20:00
Løbe og cykeltøj Herre M. i alt 15 stk. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 07.04.2019 21:00
Flot krystalvase, H: ca. 35 cm. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2019 20:00
Durkop herre retro cykel fra ca. 1950 MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 29.04.2019 20:00
LP’er med engelske og amerikanske kunstnere fra 60’erne til 80’erne. 50 stk. Pladernes cover er med brugstegn men pladerne er umiddelbart i god stand - MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 27.05.2019 20:00
Snubbi elbil rød, Med digital audio player, med mp3 og USB . 6 V batteri, kører 4 km i timen, 30 kg og 1 sæde. Fra 3 år. 90 lang, 40,5 bred og 68,5 høj. Usamlet, ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
450,00 DKK




Lukket d. : 13.09.2019 20:00
Mountainbike i sort, 27,5" og med 21 udvendige shimano gear. Returvare fra webshop. Den er kun let samlet og skal derfor efterspændes, pumpes mm. +MOMS
Nuværende bud:
400,00 DKK




Lukket d. : 17.11.2019 20:00
Babysengen Tami er en træ seng i 1950 er design med et moderne touch. Liggefladen kan stilles op og ned. Tremmerne kan fjernes. Uden madras og dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare.+MOMS
Nuværende bud:
350,00 DKK




Lukket d. : 04.08.2020 20:00
Spisebordstol model Rafe. Farven er Valnød. 2 stk. B-vare. Returvare fra webshop. Varen kan være defekt. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. +Salær og MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 03:12:07
Slut dato: 23.08.2020 20:00
Brudekjole i str. 38 - 40. Brudekjole i råhvid med broderi foran og ca. 1/2 m slæb. Der medfølger intet tilbehør. Kan evt. trænge til en gang rens eller rengøring. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 12 dage, 03:12:07
Slut dato: 25.08.2020 20:00
Stort parti maling, flere forskellige slags. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 03:12:07
Slut dato: 16.08.2020 20:00
Sæt med voksen lejetøj, 5 dele. Alle dele er ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 03:42:07
Slut dato: 16.08.2020 20:30
Rødt bistrobord af mærket Butlers. Ø 58 cm. B-vare fra webshop. Varen kan være defekt. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. +Salær og MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 03:12:07
Slut dato: 17.08.2020 20:00
Lædersofa. 195 cm lang. Har en plette på den ene side. Kan ses på billederne. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 10 dage, 03:42:07
Slut dato: 23.08.2020 20:30
Tilgodebevis på 1.876,56 euro (ca 14.066,- Dkr.) til Ciarus. Et ungdomshostel i hjertet af Strasbourg. Perfekt til skolegrupper, virksomheder, familien eller venneflokken. Ligger et stenkast fra katedralen og julemarkedet. Salg for advokat. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 11 dage, 03:12:07
Slut dato: 24.08.2020 20:00
Side 1 ud af 63
Display