reset_filters Filter - Kategori: Fritid og legetøj, 6240 Løgumkloster. 21058;

Husk bud tillægges salær 15 %, dog minimum 150,- pr. varenr. Eks: ved bud på 400 kr. (Budsum+Salær+Dek.gebyr)*0,25 = 706,06
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:58:45
Slut dato: 25.04.2021 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, dog minimum 150,- pr. varenr. Eks: ved bud på 200 kr.+ (Salær+Dek.gebyr)*0,25 = 399,31
0,00 DKK

Lukket d. : 11.04.2021 19:30
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 18:28:45
Slut dato: 25.04.2021 20:30
0,00 DKK

Slutter om: 17:58:45
Slut dato: 18.04.2021 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, dog minimum 150,- pr. varenr. Eks: ved bud på 200 kr.+ (Salær+Dek.gebyr)*0,25 = 399,31kr.
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 17:28:45
Slut dato: 25.04.2021 19:30
0,00 DKK

Lukket d. : 11.04.2021 19:45
Husk bud tillægges salær 15 %, dog minimum 150,- pr. varenr. Eks: ved bud på 400 kr. (Budsum+Salær+Dek.gebyr)*0,25 = 706,06 kr
0,00 DKK

Start dato: 20.04.2021 12:00
Slut dato: 03.05.2021 20:30
2 stk. 1960'er senge i palisander med lameller. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 01.07.2018 20:00
300,00 DKK

Lukket d. : 28.10.2018 19:00
700,00 DKK

Lukket d. : 17.02.2019 20:00
Løbe og cykeltøj Herre M. i alt 15 stk. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 07.04.2019 21:00
Flot krystalvase, H: ca. 35 cm. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 14.04.2019 20:00
Durkop herre retro cykel fra ca. 1950 MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 29.04.2019 20:00
0,00 DKK

Lukket d. : 27.05.2019 20:00
450,00 DKK

Lukket d. : 13.09.2019 20:00
400,00 DKK

Lukket d. : 17.11.2019 20:00
2 stk. konference borde i grå. Mål: 155 cm x 66 cm x 70 cm. Med hul i midten til kabel. Brugt, men i god stand, enkelte brugsspor kan dog forekomme. 2 stk. sorte skraldespande i plast og HAY Ballograf kuglepen i sandfarve (nypris 99 kr.) MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 18:28:45
Slut dato: 25.04.2021 20:30
250 stk. mundbind/masker i blå. 3-laget maske. Antiallergisk materiale. Gummibånd til bag ved ørene. Velegnet til brillebruger, da der er indsyet metalbøjle, så brillerne ikke dugger. 3D design. Ubrugt og ny. 5 pakker á 50 stk. MOMSFRI
150,00 DKK

Lukket d. : 05.10.2020 20:00
NOXA luft/luft varmepumpe, 3,6 KW monteret med WIFI til styring via app. Sommerhusmode 8 grader.70% besparelse i elforbrug. Forudfyldt med R32 kølemiddel. 24 timer i fjernbetjeningen. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
1.200,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 18:28:45
Slut dato: 26.04.2021 20:30
Muuto Dots Ceramic Knage, Ø 13 cm. 3 stk Rosa og 1 stk Orange. Nypris pr. stk. 295,- Ubrugte og tjekket igennem, men returvarer, så oversete fejl og mangler kan forekomme. + MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:00
60W LED projektør med bevægelsessensor, 2 stk. Ubrugt, +MOMS
150,00 DKK

Slutter om: 8 dage, 17:58:45
Slut dato: 26.04.2021 20:00
Hvid vaskebajle med patina, 2 stk. opvaskebørster, lille kost + fejebakke, samt to opbevaringskurve, den ene med 4 kurve. Ubrugte, varerne udgået af butikssortment, +MOMS
100,00 DKK

Slutter om: 17:58:45
Slut dato: 18.04.2021 20:00
Basic sæt med 3-pack undertrøje, 8-pack sokker, 3-pack boxershorts, 3-pack T-shirt med V-hals og 3-pack T-shirt med rund hals. Str. S. I sort og hvid, rigtig god og lækker dansk kvalitet. Ubrugt, fra lukket fra webshop. MOMSFRI
150,00 DKK

Lukket d. : 11.04.2021 19:30
Engelsk standur fra omkring 1715 af urmager John Wigton, Edinburgh. Serviceret i 2015 af urmager Bjarne Thomsen, Aabenraa. Smukt og imponerende udskåret og med spændende detaljer. Kopier af papirer og service data medfølger. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 11.04.2021 20:30
Basic sæt S, 32 dele. Værdi 1.600 kr. Hipster, panties, sokker, blød BH, toppe, strømpebukser. I sort og hvid, rigtig god og lækker dansk kvalitet. Ubrugt, fra lukket fra webshop. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 11.04.2021 19:45
Side 1 ud af 68