reset_filters Filter - Kategori: DESIGN LETTERS, Løgumkloster, 21138; 


Rubin, 0,19 ct. Farve; medium-mørk rød. Klarhed; VS2. Slibningskvalitet; god. Oprindelse: Burma/Myanmar. Smuk og tidløs ædelsten og en fin gave! Ædelstenscertifikat medfølger. MOMSFRI
Nuværende bud:
300,00 DKK




Lukket d. : 28.10.2018 19:00
Højrygget Albert stole, af Finn Østergaard, 2 stk. Stel i lakeret formstøbt bøg, med lyse gjorde samt nakkehynde. I lys kanvas. H 97 x 62 b. Original Albert stol fra serie 4.00 fra ca. 1978. Fremstår med lettere brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
700,00 DKK




Lukket d. : 17.02.2019 20:00
Løbe og cykeltøj Herre M. i alt 15 stk. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 07.04.2019 21:00
Flot krystalvase, H: ca. 35 cm. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2019 20:00
Durkop herre retro cykel fra ca. 1950 MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 29.04.2019 20:00
LP’er med engelske og amerikanske kunstnere fra 60’erne til 80’erne. 50 stk. Pladernes cover er med brugstegn men pladerne er umiddelbart i god stand - MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 27.05.2019 20:00
Snubbi elbil rød, Med digital audio player, med mp3 og USB . 6 V batteri, kører 4 km i timen, 30 kg og 1 sæde. Fra 3 år. 90 lang, 40,5 bred og 68,5 høj. Usamlet, ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
450,00 DKK




Lukket d. : 13.09.2019 20:00
Trådløs alarm, 2 zoner fra Gripo. Den er med 100 pir sensor + dørsensor. Ubrugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 10:00:46
Slut dato: 03.10.2021 19:00
Mountainbike i sort, 27,5" og med 21 udvendige shimano gear. Returvare fra webshop. Den er kun let samlet og skal derfor efterspændes, pumpes mm. +MOMS
Nuværende bud:
400,00 DKK




Lukket d. : 17.11.2019 20:00
Infrarød tunnel - todelt og med liggeunderlag og computer. 900 W, 2 zoner varme, carbon panel til enden af tunnellen. Tunnelen er fremstillet i rengørings venlig PU og har timer indstilling fra 15-60 minutter. Den er usamlet og ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
3.000,00 DKK




Lukket d. : 06.04.2021 20:30
Skænk med løs overdel i finer. Den måler ca. 180 cm i højden, 53 cm i bredden og 120 cm i længden. Den er med åremaleteknik, originale knopper og har enkelte brugsridser. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 10:30:46
Slut dato: 03.10.2021 19:30
Tilgodebevis til Jump3000 i Berlin. Tilgodebevis på ialt 600 Euro(ca. 4.500,-) med en gyldighed på 1,5 år. Super sted for hele familien, teamwork for virksomheden eller kurser i jump/parkour for foreningen, institutionen. Salg for advokat. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 12:00:46
Slut dato: 03.10.2021 21:00
250 stk. mundbind/masker i blå. 3-laget maske. Antiallergisk materiale. Gummibånd til bag ved ørene. Velegnet til brillebruger, da der er indsyet metalbøjle, så brillerne ikke dugger. 3D design. Ubrugt og ny. 5 pakker á 50 stk. MOMSFRI
Nuværende bud:
150,00 DKK




Lukket d. : 05.10.2020 20:00
Muuto Dots Ceramic Knage, Ø 13 cm. 3 stk Rosa og 1 stk Orange. Nypris pr. stk. 295,- Ubrugte og tjekket igennem, men returvarer, så oversete fejl og mangler kan forekomme. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 07.03.2021 20:00
Sort ring til brønddæksel - har indvendig mål Ø 60,5 cm og udvendigmål Ø 77 cm. Den måler 25 cm høj. Fast karm med dæksel - måler 40 x 40 x 25 cm høj. Ø 30 cm. Brugte, men god stand. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 9 dage, 11:00:46
Slut dato: 03.10.2021 20:00
House Doctor Loop Kombi Reol i sort. Entrémøblet har et råt look og emmer af funktionalitet og kan give den lille entré muligheder. Mål: L: 70 cm, B: 35 cm, H: 170 cm, Siddehøjde: 46 cm. Velj. udsalgspris 2.815,- kr. Kan være returvare, så fejl kan f
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 11:00:46
Slut dato: 26.09.2021 20:00
LE KLINT LAMELLA 2, model 133. Gyldent ophæng med hvid tekstilledning med lyskilde. Har et mindre stød på siden i 2-3 lameller. Ellers i pæn stand. Ny pris 4.495,- Returvarer, så der kan være andre fejl, men ikke observeret andet. +MOMS
Nuværende bud:
700,00 DKK




Lukket d. : 05.09.2021 20:00
2 sække af gartnerens egen græsfrøblanding. Sygdoms og stres tolerant. 10 kg/sæk rækker til ca 300 m2. Udløbsdato den 30.09.21. Herefter forventes spiringsgarantien på 95% at falde. Værdi 1.278,- Ubrugt og opbevares tør og korrekt. + MOMS
Nuværende bud:
150,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 11:45:46
Slut dato: 26.09.2021 20:45
Poul Henningsen PH5 pendel i mat lakeret hvid - afblændings skærm mat lakeret blå/lilla. Den har brugsspor, en lille smule skæv i den øverste skærm. Den er monteret med hvid stofledning. Diameter ca. 50 cm og højde ca. 23 cm. Brugt og MOMSFRI
Nuværende bud:
400,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 11:30:46
Slut dato: 27.09.2021 20:30
Gåsepige nr. 528 Royal Copenhagen. 1. Sortering. Højde 19 cm. Design: Christian Thomsen. Pæn stand. Værdi cirka 400,- MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 10:30:46
Slut dato: 26.09.2021 19:30
Værktøjskuffert med værktøj. På hjul og med teleskopisk håndtag, så den er nem at transportere frem og tilbage. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
250,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 2 dage, 11:30:46
Slut dato: 26.09.2021 20:30
Ferrari F50 1/18, skala 1:18. Flot model med mange detaljer. Produceret i god kvalitet af Maisto. Fra privat samling. I god stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 3 dage, 11:00:46
Slut dato: 27.09.2021 20:00
Safir, 0,85 ct. Farve; medium-mørk blå. Klarhed; VS2. Slibning; oval-mix cut. Slibningskvalitet; god. Oprindelse: Tanzania. Smuk og tidløs ædelsten og en fin gave! Ædelstenscertifikat medfølger. MOMSFRI
Nuværende bud:
200,00 DKK




Lukket d. : 28.10.2018 19:00
Generator med 6, 5 hk benzin. til 220 wolt. Ok stand. MOMSFRI.
Nuværende bud:
400,00 DKK




Lukket d. : 09.12.2018 16:05
3D panoramic camera 2 styk ubrugt med live overvågning til android og 360view. +MOMS
Nuværende bud:
350,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2019 20:00
Side 1 ud af 62
Display