reset_filters Filter - Kategori: Brugskunst og møbler, Løgumkloster 21030;

Husk bud tillægges salær 15 %, dog minimum 150,- pr. varenr. Eks: ved bud på 400 kr. (Budsum+Salær+Dek.gebyr)*0,25 = 706,06
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:00
Muuto Dots Ceramic Knage, Ø 13 cm. 3 stk Rosa og 1 stk Orange. Nypris pr. stk. 295,- Ubrugte og tjekket igennem, men returvarer, så oversete fejl og mangler kan forekomme. + MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:00
Frandsen Ball, brown, Ø18. Metal og med sokkel. Udstillings model fra møbelhus. Ny pris 529,-. Fejl og mangler kan forekomme men ikke observeret. + MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:00
Loft lampe. Sort skærm. diameter 40 cm. Fin stand, +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:00
Muuto Mini stacked L, hvid Muuto Mini stacked L, hvid. Vejledende udsalgspris 999,- kr. Returvare, men tjekket efter og ingen fejl fundet. +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:00
Design arkitekt lampe, fra Luceplan. Skrues fast i bordpladen. Brugt, men meget pæn stand. Stammer fra DR byen. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
Muuto Folded Shelves Small. Dekorativ metal hylde i oliven farve. Vejledende udsalgspris 695,-/stk. Returvare, tjekket og ikke fundet synlige fejl, men de 2 kroge mangler. +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
Melamin tallerken og skålesæt til f.eks. campingvognen, da det er meget let. Model RIO. 8 små skåle, 8 frokost- og 8 midddagstallerkner, samt stor skål. Returvare fra webshop. Umiddelbart i pæn stand, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
Hay Beam knagerække. Beam er en fleksibel knagerække med knager, der kan flyttes efter behov. 90 cm grå med 4 knager. Ubrugte og tjekket igennem, men returvarer, så oversete fejl og mangler kan forekomme. + MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
2 stk Muuto E27 Socket Lamp gul + stor pære. Ny pris ca. 499,-/stk. Ubrugt og fra møbelhus. +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
2 stk Muuto E27 Socket Lamp grøn + stor pære. Ny pris ca. 499,-/stk. Ubrugt og fra møbelhus.+ MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
Brunt mønstret porcelæns service. Returvare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme hos disse varer. +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
Loftlampe med tre skærme i grå. Bunden af lampen er en trekant. Uden dekorationer. Returvare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
Flot loftlampe, model Miriam med 3 lys. Returvare, så oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. +MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
3 stk. forskellige billeder/spejl. Der er et spejl med et billede i og et fint billede på lærred (lyserødt) og et 4 delt café billede. Returvare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme hos denne brugte vare. +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
11 stk. blomstervaser - 16 cm i højden. Oversete fejl kan forekomme. +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
Parti med 4 sæt sengetøj til dobbeltdyne med ekstra længde 230 x 220 cm, 1 sæt gardiner og 1 stk. sengetæppe i blå/sølv nuancer med glitter 150 x 200. Lækkert, smukt og blødt. Ubrugt, men det kan være at emballagen er beskadiget. +MOMS
150,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
Parti sengetøj, lagner, tæpper og sofabetræk. Sengetøj 135 x 200 cm med lagen i orange/hvide farver. 2 x hvide lagner. Enkelt seng 90 x x200 og 3/4 seng 150 x 200. Lækre tæpper og sofabetræk med vandovervisende betræk, cremefarvet. Ubrugt, +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
Blandet brugskunst med mange dele. Lamper, lysestager, diverse køkkenudstyr, ur, tæpper, og meget mere. (De 2 borde medfølger ikke) Brugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
Parti med orientalsk tema. 1 sæt. orientalsk gardiner, 2 stk. sengetøj 200 x 200 cm, 1 stk. damask tæppe i grå farver. Ubrugt, men det kan være at emballagen er beskadiget. +MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
2 stk væglamper i sølv. Returvare, så oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
2 stk. sort stuelampe i pendel form. Der er tre lys, der hænger ned i forskellig højde. Returvare, så oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. +MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
Hvid olie hænge lampe med blomster design. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
Lille staldvindue-spejl og lampe til ophæng på mur. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare, MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 07.03.2021 20:05
Side 1 ud af 5